MasterChef Serhat'ın burnuna ne oldu?

TV8'de ekranlara gelen 'MasterChef Türkiye' yarışmasında mavi takım kaptanlığı oyunu öncesinde Serhat Doğramacı'nın burnu kanadı. Serhat, burnunun neden kanadığını açıkladı.

01 Eylül 2020, Salı 10:38 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

'MasterChef Türkiye 2020' yarışmasının 31 Ağustos Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde, Serhat Doğramacı'nın burnundaki bandaj dikkat çekti.

Serhat Doğramacı, "Geçmişten gelen bir rahatszılığım nedeniyle burnum kanadı. Sağlık ekipleri hemen müdahale etti" dedi.


Şef Mehmet Yalçınkaya'nın "Nasıl vurdun burnunu?" sorusuna, "Yok, kimse vurmadı. Eskiden kalan bir rahatsızlık, kılcam damarım çatlak. Arada böyle yapıyor. İyiyim, bir problem yok. Sadece burnumdan nefes alamayacağım" ifadelerini kullandı.

Kaptanlık oyununu kim kazandı?

Kaptanlık oyununu kim kazandı?

Mavi takım kaptanlık oyununu Celal Sarıgül kazandı. En iyi dondurma tatlısını yapan Celal, kırmızı takım kaptanı olarak Eray Aksungur'u seçti.


İşte yeni takımlar...

İşte yeni takımlar...

Celal; Batuhan, Esra, Serhat, Ebru, Sefa, Tanya ve Berker'i takımına aldı. Eray ise Emir, Furkan, Özgül, Uğur, Duygu, Gülşah ve Aybüke'yi seçti.

Kaptanlar düellosu

Kaptanlar düellosu

'MasterChef Türkiye'de haftanın ilk dokunulmazlık oyunu öncesinde kaptanlar düellosu yaşandı. Poşe yumurta yapan ikiliden, takımına ekstra beş dakika süre kazandıran isim Celal oldu.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 5 dakikada dünyadan magazin (1 Eylül 2020)