MasterChef Türkiye'de eleme potasına giren iki yarışmacı belli oldu

Dün akşam ekrana gelen MasterChef Türkiye'de mavi ve kırmızı takım ilk dokunulmazlık oyunu için mücadele etti. Şefler tarafından Çin mutfağına ait lezzetler istendi. Mavi-Kırmızı takım eşleşmesinde ilk oyunu kaybeden Uğur'un kaptan olduğu Mavi takım oldu. İşte MasterChef Türkiye'de öne çıkanlar...

26 Ağustos 2020, Çarşamba 09:24 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

16 yarışmacının mücadele ettiği MasterChef Türkiye dün akşam yeni bölümüyle ekrana geldi. Mavi ve kırmızı takımın dokunulmazlık için mücadele ettiği gecede zaman zaman gergin anlar yaşandı.

Jüri üyeleri yarışmacılardan Çin mutfağından lezzetler yapmalarının istedi. Başlangıç menüsü olarak sebzeli wonton çorba isten şefler sırasıyla Çin pilavı, Ballı zencefilli tavuk, Çin böreği, Moğol usulü et, İstiridye soslu brokoli ve kuşkonmaz, Kızarmış dondurma yemek listesini verdi.

40 dakika gibi kısa sürede yemekleri çıkaran iki takım da oylama heyecanı yaşadı. Ancak Özgül'ün kaptan olduğu kırmızı takım, mavi takıma karşı ezici bir üstünlükle oyunu kazandı.

MasterChef'te ilk eleme adayı kim oldu?

MasterChef'te ilk eleme adayı kim oldu?

MasterChef'de kaybedilen ilk oyununun ardından Mavi takım kendi arasında dokunulmazlık oyunu oynamaya gitti. Haftanın ilk dokunulmaz olan ismi Gülşah Suna oldu. Gülşah yaratıcılığına güvendiği Emir'i eleme potasına soktu.

MasterChef'te ikinci eleme adayı kim oldu?

MasterChef'te ikinci eleme adayı kim oldu?

Masterchef'te haftanın ikinci eleme adayı takım arasında yapılan oylamanın ardından belli oldu.

Dört oy alan Ebru ve Ayyüce'nin kaderini Gülşah belirledi. Gülşah verdiği oylarla Ayyüce'yi eleme potasına gönderdi.

İlk takım oyununu kaybeden Mavi takımda eleme potasına giden Emir ve Ayyüce oldu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kenan İmirzalıoğlu minibüsünün logosunu çaldırdı