MasterChef'te Didem, Şef Mehmet Yalçınkaya'yı kızdırdı

MasterChef Türkiye'nin dün akşamki bölümünde, dokunulmazlığı kaybeden takım yarışmacıları, Danilo Zanna'nın özel tarifi olan ratatouille yapmak için yarıştı. Yarışmacılardan Didem, şeflerin karşısına kötü bir tabakla çıktı. Mehmet Şef, Didem'e "Senin burada ömrün uzun değil" dedi.

14 Ekim 2020, Çarşamba 10:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

MasterChef Türkiye'nin 9. haftasındaki ilk dokunulmazlık oyununu mavi takım kazanınca kırmızı takım bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı. Dokunulmazlığı kazanmak isteyen yarışmacılar, Danilo Şef'in imza tabağı olan ratatouille yemeğini yaparak yarıştılar. Ancak yarışmacılardan Didem, yemeğini yetiştiremedi ve dağınık bir tabakla şeflerin karşısına çıktı.


'Toparlanman lazım'

'Toparlanman lazım'

Yemeği ilk tadan Somer Sivrioğlu, "Toparlanman lazım. Emeğine yazık" dedi.

'Senin ömrün burada uzun değil'

'Senin ömrün burada uzun değil'

Mehmet Şef ise tabağı görünce yemeği bile tatmadı. Mehmet Yalçınkaya, "Bu iş böyle yürümez. Sen buraya yedeklerden geldin. Herkes bir koşuyorsa sen üç koşacaksın. Bu bize bildiğin bir özensizlik. Ben olsam gece de uyumam. Burada çok çalışıp efsane olacaksın. Yoksa senin ömrün burada uzun değil" dedi.

Didem ise "Kasnağı çıkartırken çok sık dizemediğim için bozuldu. Bu defa ikinci tabağa geçtim ancak bozulduğu için orada da düzeltemedim" sözleriyle kendini savundu.


MasterChef 2020 son bölümde bireysel dokunulmazlığı kazanan isim ise Ayyüce oldu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 5 dakikada dünyadan magazin (14 Ekim 2020)