MasterChef'te düelloyu kim kazandı? 7 Eylül 2020 MasterChef yeni takımlar ve takım kaptanları

yeni takımlar ve takım kaptanları MasterChef'te kaptanlık yarışının kazananı belli oldu. 7 Eylül'de yapılan yarışın ardından bir isim mavi takımın bir isim de kırmızı takımın kaptanı oldu. Somer, Danilo ve Mehmet şefin istedikleri yemekleri en iyi yapan bir yarışmacı mavi takıma kaptan olurken rakip takımın da kaptanını seçti. Kaptanlık oyununun ilk turunda şefler yarışmacıların menemen yapmasını istedi. Barbaros, Sefa, Arem, Esra, Ebru, Eray ilk turu geçtiler. Peki MasterChef'te yeni takımlar nasıl oldu ve düelloyu kim kazandı? İşte dün akşam yaşananlar...

08 Eylül 2020, Salı 11:56 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

MasterChef düello oyununu kim kazandı? Pazar akşamı gerçekleşen elemenin ardından MasterChef Türkiye'de yeni takımlar kuruldu. Somer, Danilo ve Mehmet şefin istedikleri yemekleri en iyi yapan bir yarışmacı mavi takıma kaptan olurken rakip takımın da kaptanını seçti. MasterChef'in 7 Eylül akşamı yayınlanan 48. bölümünde yarışmacı dağılımının ardından MasterChef takımları belli oldu. Barbaros, Sefa, Arem, Esra, Ebru, Eray'ın ilk turu geçtiği bölümde, takım kaptanı olan isim Esra oldu. Mavi takımın kaptanı olan Esra, kırmızı takıma yedeklerden yeni gelen yarışmacı Arem'i seçti. İki kaptan daha sonraki turda ikili düelloda falafel yemeğini yapmaya çalıştı.

MasterChef takım kaptanı kim oldu?

MasterChef takım kaptanı kim oldu?

Heyecanına devam eden MasterChef'te şefler yarışmacılardan menemen yapmasını istedi. En iyi menemen yemeğini yapan 6 isim Barbaros, Sefa, Ebru, Eray, Arem ve Esra olarak belirlendi. Ardından şefler aralarında oylama yaparak MasterChef takım kaptanlığını kazanan ismin Esra olduğu açıkladı.

Mavi takım kaptanı olan Esra, yedeklerden yarışmaya yeni katılan Arem'i kırmızı takım kaptanı olarak seçti.

MasterChef'te takımlar kuruldu

MasterChef'te takımlar kuruldu

Takım kaptanlarının seçilmesinin ardından MasterChef 7 Eylül tarihli bölümünde takımlar yeniden kuruldu.Mavi takım kaptanı olan Esra Emir, Furkan, Berker, Özgül, Ebru, Ayyüce, Duygu'yu takımına seçti.

Kırmızı takım kaptanı olarak belirlenen Arem ise Serhat, Barbaros, Tanya, Sefa, Uğur, Celal, Eray'ı takımına aldı.

MasterChef düello oyununu kim kazandı?

MasterChef düello oyununu kim kazandı?

MasterChef takım kaptanı olan Esra ve Arem düellolarda mücadele verdi. Falafel yemeğini yapmak için mücadele veren iki rakip ismin yaptığı yemeklerin tadına şefler baktı. Bu hafta kazanan isim Esra oldu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Survivor Berkan'ın Sercan'la açlık hikayesi