MasterChef'te Duygu ve Furkan birbirine girdi

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef, 22 Ağustos Cumartesi akşamı 33. bölümüyle ekranlara geldi. Yarışmacılar dün ilk kez dış oyuna gitti ve Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi'ndeki sağlık çalışanlarına yemek yaptılar. Ancak kırmızı takımda tatlıyı birlikte yapan Duygu ve Furkan arasında tansiyon yükseldi.

23 Ağustos 2020, Pazar 11:56 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

MasterChef Türkiye'de dokunulmazlık oyunu geceye damga vurdu. Kırmızı takımın iki yarışmacısı Duygu ve Furkan arasında büyük bir gerginlik yaşandı.

Dünkü oyunda tatlı olarak verilen 'creme brulee'yi Furkan ve Duygu yaptı. Ancak tatlının kıvamının tutmaması sebebiyle şeflerden de tepki gören yarışmacılar arasında tansiyon yükseldi.


Tatlıyı yaptıkları sırada Danilo Şef'e kıvam konusunda soru soran ikiliden Furkan Yalçın, Duygu'ya verdiği tepkilerle herkesi şaşırttı.

'Sen bir sus ya'

'Sen bir sus ya'

Danilo Şef'in dediğini yapamayan Furkan ekip arkadaşı Duygu'nun Şef'in sözlerini hatırlatması üzerine "Sen bir sus ya" diyerek şoke etti.


Duygu ise açıklamasında Furkan için "saygısız" dedi.

'Furkan'da gördüğüm şey inanılmaz agresif'

'Furkan'da gördüğüm şey inanılmaz agresif'

Stüdyoda konuyla ilgili konuşan Duygu, "Furkan'da gördüğüm şey inanılmaz agresif. Eleştiriyi kabul etmiyor. Tepkileri çok saygısızca oluyor. Danilo Şef bize kıvamı söyledi. Ama günün sonunda çok cıvık bir tatlımız vardı. Bunu da Furkan yaptı. Furkan Danilo Şef "bu nasıl tatlı çorba gibi" deyince de Şef'e "Bunu siz söylediniz" dedi.

'Pastacılık disiplin ister'

'Pastacılık disiplin ister'

Ben de bunu duyunca 'hayır Danilo şef öyle demedi' deyince bana çirkin bir tavır gösterdi. 'Kes sesini' diyerek saygısızca bir tepki. Pastacılık disiplin ister, saygı ister. Ben çok üzüldüm hep Furkan kendi doğrularına gidiyor. Çok kızgınım çok muhattap olacağımı düşünmüyorum umarım farklı takımlarda olur çarpışırız" diyerek tepki gösterdi.

Furkan özür diledi

Furkan özür diledi

Furkan ise bu açıklamalara yanıt olarak "Bir başarıyı elde ettiğimde ben bunu birlikte yaptım diyor. Ama başarısız olunca sorumluluk almıyor. Ben creme brulee'nün bir tek lezzetini savunuyorum kıvamını savunmuyorum. Ben saygısızlık yapmak istemedim yaptıysam da özür dilerim. Duygu sorumluluk almıyor" dedi.

Ardından kırmızı takım arasında bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı ve Serhat dokunulmazlığı aldı. Potaya da takım kaptanı Ayyüce'yi yolladı.

Sonrasında isim veren yarışmacılardan Uğur ve Duygu, 5'er oy aldı. Haliyle potaya gidecek ismi şeçme işi kaptan Ayyüce'ye kaldı. Ayyüce de eleme adayı olarak yakın arkadaşı Duygu'yu gösterdi.

'Bu sırttan vurmaktır'

'Bu sırttan vurmaktır'

Bu hamleyle dostlukları çatırdayan ikiliden Duygu, 'Bu sırttan vurmaktır. Bundan sonra Ayyüce benim için hiçbir şey' diyerek dotluğun bozulduğunun sinyallerini verdi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 5 dakikada dünyadan magazin (23 Ağustos 2020)