MasterChef'te gerginlik! 'Seni takımıma almam'

MasterChef'in dün akşam yayınlanan bölümünde kaptanlık mücadelesinin ardından takımlar kuruldu. Oyun öncesine de Görkem ve Dilara arasındaki tartışma damga vurdu. İşte MasterChef son bölümde yaşananlar...

23 Kasım 2021, Salı 09:50 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Somer Sivrioğlu'nun jüri olduğu 'MasterChef Türkiye 2021'in 14'üncü haftası başladı. Rekabetin giderek arttığı yarışma, 22 Kasım Pazartesi akşamı 188'inci bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Azize'nin vedasının ardından mavi takım kaptanı olmak için mücadele eden 11 yarışmacıdan ıslak hamburgeri en iyi yapan isim, mavi takım kaptanı oldu.


TANSİYON YÜKSELDİ

TANSİYON YÜKSELDİ

Oyun öncesine geçtiğimiz hafta dış oyunda gerginlik yaşayan Dilara ve Görkem arasındaki tartışma damga vurdu. Çorbayı müdahalesi sayesinde kazandıklarını söyleyen Dilara'ya katılmadığını dile getiren Görkem, "Sonuçta çorbayı ben aldım" dedi.


Çorbanın bir çok elementini kendi yaptığını söyleyen ve oyun sonrası da 'Görkem'e yardım ettim' dediğini açıklayan Dilara, pişman olduğunu ve Görkem'i bir daha takımına almayacağını söyledi.


Şefler, kaptanlık oyununda; yarışmacılardan 45 dakika içerisinde sekiz tane ıslak hamburger istedi. Sürenin sonunda tadım yapan jüri üyeleri; Hasan, Araz, Tahsin, Dilara ve Burcu'yu öne çağırdı. Oy birliği ile mavi takım kaptanı olan kişi Dilara oldu.


MasterChef 2021’de son kaptanlık oyunu sonrasında mavi takım kaptanı Dilara, geçtiğimiz hafta aynı takımda olduğu ve dış oyunda tartışma yaşadığı Görkem'i kırmızı takım kaptanı seçti.


Mavi takımın 6, kırmızı takımın ise 5 kişiyle mücadele edeceği hafta için takım kaptanları, arkadaşlarını seçti. Dilara'nın kaptan olduğu mavi takımda Sergen, Tahsin, Burcu, Mert ve Safanur yer aldı. Kırmızı takım ise kaptan Görkem'le birlikte Eren, Hasan, Araz ve Pelin'den oluştu.


Ardından Dilara ve Görkem arasında kaptanlık düellosu yapıldı. İlk kez mutfakla alakalı bir bilgi yarışmasının yapıldığı kaptanlık düellosunda kahkahalar havada uçuştu.


Görkem ve Dilara, şeflerin yönelttiği soruları takımlarına ekstra dakika kazandırmak için cevapladı. Kaptanlık düellosunun galibi ise mavi takım kaptanı Dilara Başaran oldu.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Eda Ece'den Buğrahan Tuncer paylaşımı