MasterChef'te kim elendi? Eleme sonrası ilk paylaşım gecikmedi!

Türkiye'nin en çok izlenen yarışmalarından biri olan Masterchef hız kesmeden devam ediyor. Elenen kişinin belli olduğu son bölümde heyecanlı anlar yaşandı. Sefa, Ebru ve Walison'un son 3'e kaldığı bölümde Masterchef'e veda eden isim belli oldu. Türkiye'nin en çok izlenen yarışmalarından biri olan Masterchef hız kesmeden devam ediyor. Elenen kişinin belli olduğu son bölümde heyecanlı anlar yaşandı. Sefa, Ebru ve Walison'un son 3'e kaldığı bölümde Masterchef'e veda eden isim belli oldu.

12 Ekim 2020, Pazartesi 07:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Somer şef ise Walison'un vedasında yaptığı konuşmada yarışmacıya teşekkür ederek "Biz de senden pozitif olmayı öğrendik" dedi.

MasterChef'e veda eden Walison'dan ilk paylaşım geldi. "MasterChef Türkiye'ye katılmanın bu harika deneyimini bu gülümsemeyle sonlandırıyorum." diyen Walison yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

'İnanılmaz bir 3 hafta oldu'

'İnanılmaz bir 3 hafta oldu'

MasterChef Türkiye'ye katılmanın bu harika deneyimini bu gülümsemeyle sonlandırıyorum. Büyük zorlukların üstesinden geldiğim başka bir dil hiç görmediğim yemekler ve hayatım için başka güzel öğrenim yaşadığım inanılmaz bir 3 hafta oldu.

Tüm ekibe birlikte geçirdiğimiz eğlenceli zamanlar için teşekkür ederim. Türkiye beni kucakladığı için çok gururlu ve şimdi daha Türk hissediyorum.


Şimdi hayat devam ediyor ve birçok sürprizle hadi bakalım.

Öte yandan Walison yaptığı paylaşımda 3 şefe de teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

MasterChef Walison kimdir?

MasterChef Walison kimdir?

Brezilyalı, Santos Sao Paulo doğumlu ve 35 yaşında. 18 yıl boyunca oyuncu ve model kariyerinde uluslararası alanda başarılı işler yaptı. Meksika, ABD (Miami, NYC, Los Angeles), İtalya (Milano), Kore ve diğerleri gibi 4'ten fazla ülkede yaşadı. Portekizce, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca ve orta düzeyde Türkçe olmak üzere beş biliyor.

Melisa Pınar ile evli olan Walison Fonseca’nın 11 yaşında Amaya adında bir çocuğu var.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kırmızı Oda dizisi izleyiciyi hayal kırıklığına uğrattı! Dizi Postası 5 Ekim - 11 Ekim