MasterChef'te şarkı söyleyen görme engelli kız, performansıyla herkesi mest etti

TV8 ekranlarının sevilen programı MasterChef'te yarışmacıların yemek yaptığı görme engelli genç kızın Balkan şarkısı Ederlezi'yi okuması izleyenlerin tüylerini diken diken etti.

04 Aralık 2019, Çarşamba 14:49 Son Güncelleme:
A A
MasterChef'te şarkı söyleyen görme engelli kız, performansıyla herkesi mest etti

MasterChef Türkiye, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'ne özel olarak Üsküdar'daki Engelsiz Yaşam Merkezi'ne konuk oldu. Dün akşam yeni bölümü yayınlanan yarışmada görme engelli Tuana'nın Ederlizi şarkısını söylediği anlar herkesi derinden sarstı.

Engelsiz Yaşam Merkezi'nde yemek yaptılar 

Jüri üyeliklerini Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanni'nin yaptığı MasterChef bu hafta Üsküdar'da bulunan Engelsiz Yaşam Merkezi'ne konuk oldu. Mavi ve kırmızı takım yarışmacıları dokunulmazlık oyununu şeflerin istediği menüyü hazırladılar. Takımların yaptığı yemekleri tadan Engelsiz Yaşam Merkezi'nde eğitim görenler ise takımların yaptıkları yemekleri tadarak puan verdi.

Sesiyle herkesi büyüledi

MasterChef'te yarışmacıların yemeklerine puan veren isimler arasında yer alan görme engelli Tuana, söylediği Balkan şarkısı olan Ederlezi şarkısını okudu. Tuana'nın sesi, başta jüri üyeleri ve yarışmacılar olmak üzere herkesi derinden etkiledi. Yarışmacılardan Güzide ise bağlama çalan Kamil Aydın'ın merkezde ücretsiz ders verdiği duyunca gözyaşlarına boğuldu.


Bu haberi de okudularMasterChef Güzide Mertcan'ın evi çok konuşulmuştu: Vergisi ödendiyse kime ne?

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Ünlülerin otomobilleri