MasterChef'te Somer Şef'i kızdırdılar: Bence çık git!

TV8'de yayınlanan MasterChef Türkiye 2020'de ana kadro belli oldu. Büyük heyecanın yaşandığı MasterChef'te Somer Şef ile Arem arasındaki diyalog, bu akşamki programa damgasını vurdu. 16 kişinin belli olduğu MasterChef'e son bir kişi daha eklendi ve ana kadro tamamlandı. Pazartesi akşamı kaptanlık yarışması yapılacak.

16 Ağustos 2020, Pazar 23:08 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Arem'in tabağı yetişmedi

Arem'in tabağı yetişmedi

İlgiyle izlenen yarışma MasterChef'in bu akşam yayımlanan yeni bölümünde yarışmacılar Adana kebabı için yarıştılar. Herkesin tabak çıkardığı yarışmada Arem, büyük talihsizlik yaşadı. Malzemelerden kıymaları mangalın içine düşüren Arem'in tabağı süreye yetişmedi. 

''Seninle çalışan insanlara yazık değil mi?''

''Seninle çalışan insanlara yazık değil mi?''

Arem, sunuma geldiği sırada jüriye ikinci tura geçmek istemediğini söyledi. Bu sözün ardından Somer Şef ise bu duruma büyük tepki gösterdi. Somer Şef Arem'e, "Günah değil mi seninle çalışan insanlara yazık değil mi? Sen her kaybettiğinde bunu mu yapacaksın? Bu mu senin meslek ahlakın, bence çık git!" ifadelerini kullandı.

Yarışmaya damga vuran bu anları diğer yarışmacılar büyük bir şaşkınlıkla izledi.

Gülşah, gözyaşlarını tutamadı

Gülşah, gözyaşlarını tutamadı

15. yarışmacı Gülşah oldu. Kalan yarışmacılar son tur için yarışacak. Gülşah, adını öğrendikten sonra gözyaşlarını tutamadı.

Yaratıcılık oyununda şeftali ürünü kullanan yarışmacılar kıyasıya rekabet etti. Ebru ve Arem'in son ikiye kaldığı yarışmada kazanan isim Ebru oldu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Alessandra Ambrosio voleyboldan vazgeçmiyor