MasterChef'ten diskalifiye edilen Uğur Yılmaz Deniz'den dikkat çeken hamle

'MasterChef Türkiye 2020'de 14 hafta geride kaldı, 8 yarışmacı şampiyonluk için mücadele veriyor. Tepki çeken tweet'leri nedeniyle diskalifiye edilen yarışmacı Uğur Yılmaz Deniz'den flaş bir hamle geldi.

25 Kasım 2020, Çarşamba 07:39 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 TV8'de ekranlara gelen 'MasterChef Türkiye 2020', geçtiğimiz günlerde 'diskalifiye' haberi ile gündeme geldi. Kanalın patronu ve yarışmanın yapımcısı Acun Ilıcalı, son 8'e kalan Uğur Yılmaz Deniz'in, 'MasterChef'le ilişiğinin kesildiğini duyurdu.

Başarılı televizyoncu, "Uğur Yılmaz Deniz isimli yarışmacının sosyal medyada kullandığı terbiye sınırlarını aşan paylaşımları nedeniyle MasterChef yarışmasıyla ilişiği kesilmiştir" ifadelerini kullandı.


Geçtiğimiz yıllarda yaptığı paylaşımlar nedeniyle tepkilerin odağında yer alan MasterChef Uğur, sosyal medyada konuşulmaya devam ediyor.

Takipçi kaybı yaşadı

Takipçi kaybı yaşadı

Uğur Yılmaz Deniz, söz konusu tweet'lerinin ortaya çıkmasından sonra sosyal medya hesaplarında ciddi ölçüde takipçi kaybı yaşadı.

Yorumlara kapalı

Yorumlara kapalı

Son 8'e kalmasına rağmen yarışmaya veda edeceği duyurulan Uğur'un, Instagram hesabını yorumlara kapatması dikkat çekti.

'MasterChef’te aşk var'

'MasterChef’te aşk var'

'MasterChef 2020' yarışmasından elenen yarışmacılardan Berker Başmanav'dan, Uğur ve Tanya iddialarını beraberinde getiren çok konuşulacak bir itiraf gelmişti. Bartu Küçükçağlayan ve Melikşah Altuntaş’ın 'Mücbir Sebepler' programına katılan Berker, "MasterChef’te aşk var" demişti.


Sürpriz ikili Uğur ve Tanya mı?

Sürpriz ikili Uğur ve Tanya mı?

Berker’in "Kavuşmalarına az kaldı" sözleri, "Uğur Yılmaz Deniz ve Tanya Kilitkayalı aşk mı yaşıyor?" sorusunu akıllara getirmişti.

Yarışma boyunca çok yakın olan Uğur ve Tanya’nın aşk yaşadığı haberleri daha önce de gündeme gelmişti. Berker'in flaş sözleri, Tanya ve Uğur aşkı olarak yorumlandı.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hakan Altun ile Gonca Vuslateri aşk mı yaşıyor?