Mastürbasyonu markette yapınca...

Mastürbasyonu markette yapınca...

İngiltere'de, girdiği bir süpermarketin ortalık yerinde mastürbasyon yaparken kameralara yakalanan Eugenio Freitas, mahkemece suçlu bulundu ve yanında bir yetişkin olmadığı sürece bu ülkedeki herhangi bir markete girişi yasaklandı

13 Aralık 2013, Cuma 11:55 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

49 yaşındaki İngiliz Eugenio Freitas, 8 Temmuz 2013 tarihinde girdiği Sainsbury's süpermarketinin et reyonunda, elini pantolonunun cebinden sokarak tam 10 dakika boyunca mastürbasyon yapar vaziyette, marketin CCTV (MOBESE) kameralarına yakalandı.

Staffordshire kontluğunun Newcastle-under-Lyme kasabasında bulunan marketin kadın çalışanlarından biri, olayı gördüğünü, ancak yanlış algılamış olduğunu düşündüğünü ve adamın pantolonuna çeki düzen vermeye çalıştığını sandığını belirtirken, marketin diğer müşterileri ne olup bittiğinin farkına vardı ve durumu görevlilere bildirdi.

Evli ve 4 çocuk babası Freitas, şikayet üzerine gözaltına alındı ve Çarşamba günü çıkarıldığı Stoke-on-Trent Ağır Ceza Mahkemesince, kamu ahlakı kurallarını çiğnemekten suçlu bulundu.

'AŞIRI CİNSEL İSTEK'

6 ay hapis cezası verilen adamın bu cezası ertelendi. Toplam £230 para cezası da kesilen Freitas ayrıca, yanında yetişkin biri olmadan 18 ay boyunca İngiltere’deki hiçbir markete giremeyecek.

Bu olayın, adamın ilk vukuatı olmadığı ise mahkeme sırasında anlaşıldı. Freitas, 2008 yılında, yine bir süpermarkette, ‘edepsiz teşhir’ şikâyeti sonucunda uyarı almış ve 2010 yılında, cinsel içerikli suç işleyenler siciline kaydedilmiş. Adamın avukatı Hamish Noble, savunmasında, müvekkilinin ‘aşırı cinsel istek’ sorunu olduğunu dile getirdi.
 

2

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bir kardeşlik öyküsü