Masumlar Apartmanı 30. bölümde neler yaşandı?

TRT1 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi ‘Masumlar Apartmanı’ 30. son bölümüyle nefesleri kesti.

21 Nisan 2021, Çarşamba 10:31 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Başrollerinde Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola ve Merve Dizdar'ın yer aldığı Masumlar Apartmanı dün akşam yayınlanan 30. bölümüyle izleyiciyi adeta ekrana kilitledi.

Masumlar Apartmanı'nda Han'ın zorla kazan dairesinde tuttuğu kişinin Tansel Öngel'in canlandırdığı Naci olduğu ortaya çıktı..

Han'ın zorla tuttuğu Naci'ye ilaç ve vitamin verdiği dikkat çekti. Hasta olan ve tedavi olmayı reddeden Naci'yi iyileştirmek isteyen Han'ın Amerika'da doktor ayarladığı ve Naci'yi oraya götürmek istediği de belli oldu.

Masumlar Apartmanı'na yeni katılan oyuncu Selim Can Yalçın'ın canlandırdığı Anıl karakteri son bölüme damga vurdu. Psikiyatrist Yağmur’un kliniğinde karşılaşan Han ile Anıl arasında gerginlik yaşanmıştı.

Psikiyatrist Yağmur’un 'sınırda kişilik bozukluğu' teşhisi koyduğu ve saldırgan olarak nitelendirdiği Anıl, Han'ı takip ederek ailesini izlemeye başladı. Esra'yı kazan dairesi kapısında başına vurarak bayıltan kişinin de Han değil Anıl Saran olduğu ortaya çıktı.

Son bölümde Selim Can Yalçın'ın canlandırdığı Anıl karakteri ise dehşet saçtı. Han'la psikiyatrist Yağmur’un kliniğinde karşılaşan Anıl, gizlice apartmanına girerek Gülben'e saldırdı. Gülbeni Terasa çıkaran Anıl, onu adeta köşeye sıkıştırdı.

Ancak eve gelen Han ise Gülben'i göremeyince her yerde aramaya başladı. Diğer taraftan ise kazan dairesinde tutulan Naci ellerindeki ipleri duvardaki bir çivi yardımıyla çözmeyi başardı. Anıl'ın Gülben'e ne yapacağı ise merak konusu oldu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Rober Hatemo yıllar sonra anlattı: Kimse bilmiyor ölümden döndüm