Masumlar Apartmanı ilk kez kaybetti! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz zirvede

16 Şubat 2021 Salı gecesine ait reyting sonuçları açıklandı. Dün akşam iki dev dizi adeta kapıştı. Biri TRT1 ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı günden beri 1. sırayı kaptırmayan Masumlar Apartmanı, diğeri ise ATV’de yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiydi. Masumlar Apartmanı, dün gece sırayı kaptırdı.

17 Şubat 2021, Çarşamba 11:24 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yayınlandığı günden beri reyting sıralamasını kaptırmayan Masumlar Apartmanı, dün 2.. bölümüyle ekrana geldi.

En başarılı yapımlar arasında gösterilen Masumlar Apartmanı, dün sosyal medyaya damga vursa da reyting sıralaması hüsrana uğrattı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, uzun bir aradan sonra 11’li reytingi ile totalde yeniden zirvenin sahibi oldu.

Buna göre; total izleyici grubunda birinciliği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, ikinciliği Masumlar Apartmanı, üçüncülüğü Esra Erol aldı.

AB Grubunda ise birinci sırada Masumlar Apartmanı, ikinci sırada Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, üçüncü sırada Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber yer aldı. 

Masumlar Apartmanı'nda dün gece neler yaşandı?

Masumlar Apartmanı'nda dün gece neler yaşandı?

Naci’nin ambulansa bindirilişini izleyen Safiye, olanlar için kendini suçladı. Çareyi, kendini eve kapatıp temizliğe vermekte buldu. İnci’nin ise Naci’nin durumundan sorumlu tuttuğu kişi başkası...

Bir yandan Han’ın kendisi için yaptırdığı dairede Ceylan’ın künyesini bulması, bir yandan da Naci’ye olanlar İnci’yi allak bullak etti.

Han ise İnci’yle aralarındaki gerginlik yüzünden gece eve çok geç geldi. Bu durum, İnci’nin şüphelerini iyice artırdı. Esra’nın apartmana taşınacağını öğrenen Gülben’in ise başka planları vardı.

Bu arada Han, son birkaç gündür yaşadığı zorlukları bir daha yaşamamak için bir adım atmaya karar verdi. Ancak bu adım, onu çok daha zor bir durumda bıraktı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kendisini darp eden eniştesinden şikayetçi olan Gamze Aksu'dan beklenmedik hamle!