Masumlar Apartmanı'na veda eden Farah Zeynep Abdullah'a tepki yağdı

TRT1'in salı akşamları ekranlara gelen dizisi 'Masumlar Apartmanı', 8 Haziran Salı akşamı sezon finali bölümü ile ekranlara geldi. Dizinin ana karakterlerinden biri, İnci'yi canlandıran Farah Zeynep Abdullah, veda etti. Farah Zeynep Abdullah diziden ayrıldığı için tepki yağdı.

09 Haziran 2021, Çarşamba 10:49 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanarak TRT1'de yayınlanan Masumlar Apartmanı sezon finali sosyal medyada gündem oldu.

Masumlar Apartmanı son bölümde İnci, Han'ın Naci'ye yaptıklarını öğrendikten sonra onu terk etti. Ancak Naci ve Safiye'nin anlattıklarından etkilenen İnci, Han'a geri dönmeye karar verdi.

Tam dönerken Farah Zeynep Abdullah'ın canlandırdığı İnci karakteri, kullandığı araçla kaza yaptı. Böylece İnci, Masumlar Apartmanı'na veda etmiş oldu.

Kazayı gören Han ise arabadan indiğinde İnci'yi yerde ağır yaralı halde buldu. İnci ise son nefesini Han'ın kollarında verdi. Böylece İnci'yi canlandıran Farah Zeynep Abdullah diziden ayrıldı.

ÖFKE KUSTULAR

ÖFKE KUSTULAR

Öte yandan TV100'den Birsen Altuntaş, güzel oyuncunun ağır dramatik sahnelerin çekildiği dizide çok yorulduğu ve ayrılmak istediğini yazdı. Bununla da kalmadı...

Birsen Altuntaş, aynı zamanda İnci'nin kaza yapacağını ve diğer tüm detayları da sosyal medya hesabından paylaştı. Masumlar Apartmanı izleyicileri, spoiler verdiği için Altuntaş'a tepki gösterdi.

Sonrasında izleyiciler, Farah Zeynep Abdullah'a da diziden ayrıldığı için tepki gösterdi. Dizi final yapınca, Abdullah sosyal medyadan şu açıklamayı yaptı:

Şunu bilmenizi isterim abuk subuk şunu dedi bunu dedi diye yazılan ve benim ağzımdan duymadığınız hiçbir cümle gerçek değil.

İnci’nin yolculuğu burada bitti, her zaman kalbimde ayrı bir yeri olacak. Müthiş bir ekiple, çok değerli bir yolculuktu.

Masumlar bitene kadar kalbim hep ekibimle kalacak. İyi ki beraberdik, büyük bir adanmışlık ve sevgiyle bir sezon geçirdik.

BÖYLE VEDA ETTİ

BÖYLE VEDA ETTİ

Abdullah, daha sonra Instagram hesabından da diziden kareler yayınladı. Ekip arkadaşlarıyla çekilmiş eğlenceli karelere yer vererek, veda etti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ezgi Mola başörtülü akademisyenin saldırıya uğramasına tepki gösterdi