Mavi gözleriyle internet dünyasını kendine aşık eden köpek: Honeydew

Mavi gözlü köpek dostumuz Honeydew internetin en şirin fenomeni olma yolunda adım adım ilerliyor. Bu dört ayaklı dostumuz sosis köpek olarak adlandırılan dachshund cinsinden. Sahibi onu öyle güzel giydiriyor ki en hüzünlü zamanlarımızda bile fotoğraflarına bakarak neşemizi bulabiliyoruz. Gelin Honeydew kimmiş bi' yakından tanıyalım.

14 Ekim 2020, Çarşamba 11:09 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sizleri mavi gözleriyle kalpleri eriten minik dostumuz Honeydew ile tanıştıralım. Bu sevimli arkadaş sosis köpek dediğimiz dachshund cinsinden minyon bir dost.

Instagram'da 197 bin takipçisi bulunan Honeydew, videoları ve fotoğraflarıyla internet kullanıcılarının kalbini çalmayı çoktan başardı. İnternetin en şirin fenomeni olma yolunda emin adımlarla ilerleyen bu küçük hanım, sahibinin verdiği kostümlerle daha bir ponçik görünüyor.

California'da yaşayan Honeydew, 23 yaşındaki sahibi ile oldukça eğlenceli vakit geçiriyor. "Başına şapka koyduğum zaman poz vermesi gerektiğini ve bunun ödüllendirileceğini biliyor. Yemekle motive oluyor ve kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeğini çok seviyor. Yemek geldiği zaman zıplamaya başlıyor" diyor sahibi.

Takipçileri ise Honeydew'a şöyle yorumlar yapıyor:

  • Gözleri çok güzel. Ben de sosis köpek istiyorum!
  • Dünyanın en sevimli yüz ifadesine sahip.
  • Gözlerine bakmadan yapamıyorum!

Yere bakan yürek yakan bu tüylü dostumuz daha birçok kişinin kalbini kazanacak gibi görünüyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kedileri soğuktan korumanın yolları