Mazda MX-5 30'uncu yaşını kutluyor

Mazda MX-5 Generations Fan klubü efsanenin 30'uncu yılını büyük bir parti ile kutladı. Partiye Mazda Türkiye Genel Müdürü Nurkan Yurdakul ve Mazda MX-5 Generations Fan klüp üyeleri ile iş, sanat ve cemiyet dünyasının tanınmış isimleri katıldı.

04 Kasım 2019, Pazartesi 16:34 Son Güncelleme:
A A
Mazda MX-5 30'uncu yaşını kutluyor

Mazda MX-5 Generations Fan klubü efsanenin otuzuncu yılını Ruby Ortaköy’de büyük bir parti ile kutladı. Mazda MX-5’in doğum günü partisine cemiyet dünyasının tanınmış isimleri de katıldı.

Konuklar MX-5 30th Anniversary Edition modelini yakından tanıma fırsatını buldular. Mazda MX-5‘in otuzuncu yaşına özel kesilen pastanın ardından klüp üyeleri ve ünlü isimler eğlencenin tadını çıkardı.  

Mazda, MX-5 30. Anniversary Edition hakkında

Mazda, MX-5 30. Anniversary serisini, ilk MX-5’ı ve ardı ardına gelen nesilleri yaratan tasarımcılar, mühendisler ve sahiplerine ithaf etmek amacıyla 3 bin adet üretti. Dünyada sınırlı sayıda üretilen MX-5 Anniversary serisinin turuncu rengi gün doğuşunu sembolize ediyor.


Türkiye’de 6 adet gelen MX-5 Anniversary serisinin RAYS 17 inç alaşım jantları, ısıtmalı RECARO spor koltuklar ve özel 30. Anniversary arması ve seri numarasına sahip.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Yeni Kia Ceed “müşterilere özel” tasarladı