Mbaye Diagne kendini zorla şampiyonluk fotoğrafına dahil etti

Belçika'da liglerin bitirilmesinin ardından Club Brugge şampiyon ilan edilmişti. Brugge'da kiralık olarak forma giyen Galatasaraylı Mbaye Diagne, kulübün resmi hesabından paylaşılan fotoğrafta takımın hocasının yerine kendi fotoğrafını koydu.

18 Mayıs 2020, Pazartesi 14:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Mbaye Diagne'nin Belçika'daki olayları devam ediyor. Club Brugge'da kiralık olarak forma giyen Senegalli oyuncu daha önce hem takım arkadaşlarıyla hem de teknik direktör Philippe Clement ile tartışarak kadro dışı kalmıştı.

Belçika'da liglerin bitirilmesi sonrası şampiyon olan Club Brugge'da Diagne, şampiyonluk kutlamalarında yer almadı. Brugge'ün resmi paylaşımlarında da fotoğrafı kullanılmayan oyuncu, kendi kendini fotoğrafa dahil etti.

Şampiyonluk fotoğrafına kendini dahil eden Diagne, fotoğrafını ise tartıştığı teknik adam Philippe Clement'in üzerine yapıştırdı.

Düştüğü notta ise "Hocasız bir takım için iyi iş çıkardık çocuklar" yazan Diagne, Brugge'dan ayrılırken bile olaylı ayrıldı. Senegalli yakın zamanda İstanbul'a dönerek Galatasaray'a katılacak.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Seul, tribüne yanlışlıkla şişme manken koyulduğu için özür diledi