Meghan Markle'den Prenses Eugenie'ye yakın markaj

İngiltere yeni düşeş Meghan Markle'ın yakın markajına giren Prenses Eugenie'i konuşuyor. İşte son kulisler...

06 Haziran 2018, Çarşamba 09:37 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İngiltere kraliyet ailesinin yeni üyesi Meghan Markle'ın kapatılan sosyal medya hesapları gündemde. 


  

Kraliyet ailesi kurallarına göre aile üyelerinin kişisel sosyal medya hesabı kullanmaları yasak. Kraliyet ailesince yönetilen hesaplar dışında kişisel paylaşım yapmaları da engellenmiş durumda. 

Bu kural bugüne kadar kraliyet ailesinde pek de fazla sorgulanmadı. Ta ki ABD'li oyuncu Meghan Markle'ın Prens Harry ile hayatını birleştirme kararı almasına kadar. 

Meghan Markle ile Prens Harry'nin nişanı resmi olarak duyurulduktan kısa bir süre sonra 1,7 milyondan fazla takipçisi bulunan Meghan Markle'ın sosyal medya hesapları kapatıldı. Ancak kraliyet kulislerinden basına sızanlara göre Meghan Markle'ın kişisel sosyal medya hesaplarını geri almak için çabalamaya başladı. 

Meghan Markle'ın elinde güçlü bir de kozu var. Prenses Eugenie! Prenses Eugenie, İngiltere kraliyet ailesinde kişisel sosyal medya hesabına sahip olan tek isim. 

Bir yılda sadece 19 fotoğraf paylaşan Prenses'in 166 bin takipçisi var. Şimdilerde Prensese verilen bu ayrıcalığı Meghan Markle da kullanmak için kolları sıvadı. 

Kraliyet ailesi işlerinden feragat eden ve sanat yönetmenliği yapan Prenses'e tanına izin Meghan Markle'a tanınacak mı merak konusu. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Acemi Cadı'nın Tuğçe'si Billur Yazgan'ın son hali şaşırttı