Meghan Markle'ın 6 güzellik sırrı

İngiltere Kraliyet Ailesi'nin, oğlu Archie'den önceki son üyesi Meghan Markle, her özelliğiyle dünya basının ilgi odağı oldu. Meghan Markle'ın güzellik sırları da bu nedenlerden biriydi. Meghan Markle, karşımıza hep doğal makyajlarla, fazla uğraşılmamış saçlarla çıktı. Bu şekilde yaptığı işlerin daha çok konuşulmasını hedefledi. Bunu kısmen başardı diyebiliriz çünkü onca çabasına rağmen, bu sefer de Meghan Markle'ın doğal güzelliğini konuşuyoruz. İşte Meghan Markle'ın 6 güzellik sırrı!

Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
O çiller görünecek

O çiller görünecek

Meghan Markle, kesinlikle makyaj insanı değil. Yüzünde oldukça hafif makyaj tercih ediyor. Ona çok sevimli bir hava katan sevimli çillerini dahi kapamayacak kadar ince yapılı bir fondöten kullanıyor. Makyajda doğal ve taze bir görünüm hedefleyen Düşes, düğün gününde de bu bağlılıktan vazgeçmedi. Meghan ile ilgili sevdiğimiz en önemli şeylerden birisi de bu: Doğuştan gelen her şeye güzellik gözüyle bakabilmek.

Kapatıcısının rengini abartmıyor

Kapatıcısının rengini abartmıyor

Göz altı kapatıcısını ise hep cildinden bir ton daha açık olacak şekilde tercih ediyor. Bu da ona aydınlık bir görünüm veriyor.

 Peki ya saçları?

Peki ya saçları?

2018 yılının Kasım ayında saçına yeni katlar eklendiğini fark ettiğimiz Düşes, ferah görünümünü saçlarını iki ayda bir uçlarından kısa kısa kestirerek koruyor. Saçlarını ara ara açık bıraksa da genel olarak dağınık topuz tercih ediyor. Bu da zamansız, uğraşsız ama şık bir görüntü kazanmasını sağlıyor.


Gözlerini vurgulamayı seviyor

Gözlerini vurgulamayı seviyor

Siyah kalemle çerçevelenmiş gözler Meghan ile bir bütün olmuş durumda. Çerçevelenmiş gözler deyim yerindeyse onun imzası. Düşes için güzelliğin temeli etkili bakışlarda yatıyor. Sık ve kıvrık kirpikler bu yüzden onun makyajında büyük önem taşıyor.


Dudakları geri plana atıyor

Dudakları geri plana atıyor

Dudaklarında ise çoğunlukla pembe alt tonlu parlatıcılar kullanıyor. Bronz tenine çok yakışan bu tonlar, onu ışıltılı gösteriyor.

 Favori maskesi bile var

Favori maskesi bile var

Cilt bakım uzmanı Nichola Joss, düşesin favori maskesinin ballı ve yulaflı maske olduğunu söylüyor. Cildi yatıştırmak için hindistan cevizi yağı, aydınlatma etkisi için zerdeçal, nem için bal ve peeling için yulaf ekleyerek hazırlayacağınız bu maskeyi; yüzünüze uygulamadan önce kolunuzda denemeyi unutmayın. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Daha uzun süren bronzluk için 8 öneri