Meghan Markle'ın hayalleri yarım kaldı

Düşes Meghan Markle'ın annelik ile ilgili önemli bir hayali yarım kaldı

07 Mayıs 2019, Salı 13:13 Son Güncelleme:
A A

Bütün dünyanın merakla beklediği bebek sonunda geldi. İngiliz Kraliyet Ailesi'nin gelini Meghan Markle, 37 yaşında ilk kez anne olma sevincini yaşadı. Büyük mutluluğu bir yana Markle'ın doğum ve annelik ile ilgili hayallerinden biri yarım kaldı. 

Dün sabahın erken saatlerinde bir erkek bebek dünyaya getiren Markle, bebeğini yeni taşındıkları Frogmore House'da dünyaya getirmek istemişti. 

İddialara göre Markle, doğum sırasında büyük tutkunu olduğu yoga tekniklerinden de yararlanacaktı. Ama öyle olmadı.

Henüz net olarak açıklanmasa da Markle, Prens Harry ile evliliğinden olan erkek bebeğini Londra'da bir hastanede dünyaya getirdi. Basında yer alan iddialara göre Markle'ın doğum yaptığı hastane Londra'daki Portland Hastanesi.

Ailenin diğer üyelerinden Prenses Beatrice ve Prenses Eugenie'nin de dünyaya gözlerini açtığı bu hastanede basit bir doğumun maliyeti 15 bin Sterlin.


İngiliz basınında yer alan haberlere göre Meghan Markle, bir gece önce Frogmore House'dan kalabalık bir güvenlik grubu eşliğinde hastaneye götürüldü. Yanında kocası Prens Harry de vardı.

Prens Harry ve Meghan Markle'ın oğlu, pazartesi gününün erken saatlerinde dünyaya geldi.

Çift, bebeklerini kamuoyuyla tanıştırmak için bir süre daha bekleyeceklerini duyurarak bu konudaki bir kuralı da yıktı. Bebeğin ilk pozunun, çiftin resmi Instagram hesabında paylaşılması bekleniyor.

Sıradaki haber yükleniyor...