Meghan Markle’ın kraliyet gardırobu 4 milyon lirayı aştı

Meghan Markle’ın, Prens Harry ile nişanlanmasından bu yana giyim tarzını değiştirerek oluşturduğu ‘kraliyet gardırobu’nun değeri 1 milyon doları (4 milyon 600 bin TL) buldu

04 Temmuz 2018, Çarşamba 00:03 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sussex Düşesi Meghan Markle, ‘pahalı’ gardırobuyla gündemde. Kraliyet uzmanı Katie Nicholl’e göre, kasım ayında Prens Harry ile nişanlanmasından bu yana yaklaşık 1 milyon dolarlık bir kıyafet ve aksesuar koleksiyonu edindi.


Nicholl Entertainment Tonight’a verdiği röportajda, Markle’ın iki düğün kıyafetinin ederini açıkladı. Clare Waight Keller imzalı Givency marka gelinliği 440 bin doların üstünde olan Markle’ın düğün günü giydiği Stella McCartney imzalı resepsiyon elbisesi ise 157 bin dolar civarında.


36 yaşındaki düşesin kraliyet etkinliklerinde giydiği diğer kıyafetler düğün kıyafetleri kadar pahalı olmasa da toplamda yüksek bir değere sahip.


Markle’ın ilk kez Kraliçe Elizabeth ile tekbaşına görüldüğü etkinlikte giydiği Givenchy tasarımı krem rengi elbisesi 18 bin dolar değerinde.


Düşesin, Kraliçe için düzenlenen askeri tören Trooping the Colour’da giydiği, omuzlarıyla dikkat çeken pembe Carolina Herrera elbisesi ise 4 bin dolar.


Markle’ın Prens Harry’nin kuzeninin düğününde tercih ettiği Oscar de la Renta elbisesi de 6 bin dolar değerinde.


Markle’ın, kayınpederi Prens Charles’ın doğum günü şerefine düzenlenen bahçe partisinde giydiği Goat imzalı elbisesi ise sadece 643 dolar.


Kraliyet uzmanı Nicholl’e göre, kendine bir ‘kraliyet gardırobu’ hazırlayan Markle’ın düğünüyle yaptığı İngiltere tanıtımına bakılırsa harcadığı her kuruşa değer.


Markle’ın, tıpkı Cambridge Düşesi Kate Middleton gibi aynı elbisleri farklı zamanlarda birden fazla kez giymesi bekleniyor.

Nicholl, “Bu tür fiyat etiketi taşıyan kıyafetleri satın aldığınızda, bunları tekrar kullanmamak suç olurdu” ifadesini kullandı.


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Rusya'da bir şehir dondu: Vatandaşlar her şeyi bırakıp kaçtı