Mehmet Akif Alakurt: Erkan Bey yoklamasını çeker!

Adanalı dizisiyle ünlenen, şu anda Kaş'ta yaşayan ve olaylı sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen Mehmet Akif Alakurt'tan Erkan Özerman açıklaması!

01 Kasım 2021, Pazartesi 11:50 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Geçtiğimiz günlerde 34. Best Model of Turkey yarışmacılarının bazıları katıldıkları canlı yayında derece alabilmek için Erkan Özerman'ın 'ahlaksız teklif'te bulunduğuna dair iddialarda bulunmuş ve Özerman'ın elinde pek çok ünlü modelin kaseti olduğu iddiası ortaya atılmıştı. ‘Best Smile’ güzeli seçilen Elmas Yılmaz’ın, birincinin önceden belli olduğu ve yarışmacılara ahlaksız tekliflerde bulunulduğu yönündeki açıklamaları gündeme oturdu.


Yılmaz açıklamasında, "Dereceye girecekler önceden belliydi, onlara ayrı otel odası tutuldu. Dereceye gireceği belli olanlar Erkan Özerman'a masaj yapmaya çağırıldı" gibi şoke edici iddialarda bulundu.


Gündemden düşmeyen iddialara dair eski Best Model Mehmet Akif Alakurt'tan sosyal medya hesabı üzerinden dikkat çeken açıklama geldi.


Bir takipçisinin, "Abi, Best Model olayları nedir? Çocuklara ahlaksız teklif yapıldığı iddia ediliyor. O teklifi kabul edenler de derece alıyormuş." mesajına cevap veren Alakurt, çarpıcı açıklamada bulundu.

'TEPKİMİZ GÜLÜP GEÇMEK OLMUŞTUR'

'TEPKİMİZ GÜLÜP GEÇMEK OLMUŞTUR'

"Herkes kendisine yakışır, kendisine uygun şekilde mesleğinde ilerler, para kazanır. Şundan emin olun, o işlere bulaşmadan da derece alanlar var. Erkan Bey yoklamasını çeker, potansiyel varsa ilerler. Bizim ve bildiğim bir çok sağlam arkadaşımızın tepkisi her zaman gülüp geçmek olmuştur." dedi.


'Adanalı' dizisiyle bir döneme damga vuran Mehmet Akif Alakurt, bir süredir ortalarda görünmüyordu. Özgü Namal, Özlem Tekin gibi ünlü isimlerden sonra Alakurt da köy hayatına geçiş yaptı.


Antalya Kaş’a bağlı bir köyde üç dönüm arazi üzerine inşaa ettirdiği evinde köpekleriyle beraber yaşayan 41 yaşındaki oyuncu, günün tamamını yalnız başına geçiriyor. Yaşadığı yerde köylülerle konuşmayan ünlü oyuncu, zamanının tümünü yalnız başına geçiriyor. Köy halkına selam dahil vermeyen Alakurt’un köylüler tarağından sevilmediği görüldü.


Takipçilerine sarf ettiği sinkaflı sözlerle gündeme gelen Mehmet Akif Alakurt, geçtiğimiz yıl tepki çeken bir harekete imza atmıştı.


Alakurt, Instagram üzerinden yaptığı paylaşımda, bir elinde sigara diğer elinde alkolle görülmüştü. Alakurt'un aynı anda aracını kullanması tepki çekmişti.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Edis'ten Zeynep Bastık açıklaması