Mehmet Akif Alakurt'tan olay sözler! Mehmet Akif Alakurt kimdir?

Adanalı dizisiyle şöhreti yakalayan Mehmet Akif Alakurt, sosyal medyadan gelen yorumlara şoke eden cevaplar verdi. Mehmet Alakurt, "Küçülüyorsunuz T.C. gençleri" dedi

13 Şubat 2018, Salı 15:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Mehmet Akif Alakurt, geçen yıllarda dizi sektörünün aranılan oyuncuların başında geliyordu. Oyunculuğu bıraktığını açıklayan Mehmet Akif Alakurt sosyal medya mesajlarıyla şaşırtıyor.

DİZİLERİ TUTMAYINCA OLAY ÇIKARMIŞTI

DİZİLERİ TUTMAYINCA OLAY ÇIKARMIŞTI

Medyatava'dan Birsen Altuntaş'ın haberine göre, 'Sıla' ve 'Adanalı' gibi çok izlenen dizilerin başrol oyuncusu olan Mehmet Akif Alakurt, Fatih Sultan Mehmet'i canlandırdığı 'Fatih' dizisinin ekran ömrü kısa sürünce morali bozulmuş, sette olay çıkardığı haberleriyle gündeme gelmişti.

Son dizisi 'Emanet' de beklenen reyting başarısını gösteremeyen yakışıklı oyuncu, 2015'te oyunculuğu bıraktığını açıkladı. 

Bir süre Brezilya'da kaldığı konuşulan Mehmet Akif Alakurt'un daha sonra bir çiftlik evine yerleşip burada köpekleriyle yaşamaya başladığı iddia edildi. Doğanın içinde sakin bir hayat yaşayan Mehmet Akif Alakurt, son yıllarda sosyal medyayı aktif olarak kullanmaya başladı.

OYNAMAKTAN PİŞMAN OLDUĞUM TEK İŞ!"

OYNAMAKTAN PİŞMAN OLDUĞUM TEK İŞ!"

Mehmet Akif Alakurt son dönemde ise sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla takipçilerini şoke etmeye başladı.Önceki yıl Twitter profiline "İş sormayın bana... Oyunculuk mesleğini bıraktım. Oynadığım karakterler de meslekle beraber ekranda kaldı benim için" yazan Mehmet Akif Alakurt, geçen aylarda başrolünü Oktay Kaynarca'yla paylaştığı 'Adanalı' dizisiyle ilgili duyuru yaptı ve "Adanalı fanlarına duyuru!.. sizin severek izlediğiniz bu dizi, benim oynadığım için pişman olduğum tek iştir" yazdı. 

Mehmet Akif Alakurt'un sosyal medyadan bu hafta peş peşe yaptığı paylaşımlar ise ağızları açık bıraktı.Balık tuttuğu fotoğrafının altına küfürlü bir mesaj yazan Mehmet Akif Alakurt, takipçileriyle yaptığı dm yazışmalarını da ifşa etti. 

Bunlarla yetinmeyen Mehmet Akif Alakurt, 'Adanalı' dizisinde canlandırdığı 'Maraz Ali' rolüyle ilgili olumlu yorumlar yazan gençlere kızdı ve profiline "Bunlar daha uyanamadı. Maraş Ali'nin kendi içlerindeki zibidi olduğuna uyanamadıkları gibi bir de kendileriyle eğleniyorlar. Küçülüyorsunuz TC gençleri" yazdı.

Mehmet Akif Alakurt'un bu paylaşımı Kurtlar Vadisi fanı olan gençleri fena kızdırdı.Oyuncunun paylaşımını sayfalarında yayınlayan fanlar altına "Bu kadar nankörlük görmedik. Aşağıladığın o Türk gençleri sayesinde milyonlar kazandın. Tüm türkiye'de hatta, başka ülkelerde de tanındın. Hadsiz. Bizim katımızda değil, küçülmek yerin dibindesin artık. Rezalet Alakurt" açıklamasını yazdı.

''TÜRKİYE'DE AKTÖR OLMAK DEMEK BİR SÜRÜ CAHİLLE UĞRAŞMAK DEMEK''

''TÜRKİYE'DE AKTÖR OLMAK DEMEK BİR SÜRÜ CAHİLLE UĞRAŞMAK DEMEK''

Gelen eleştiri içeren yorumlara "Türkiye'de aktör olmak böyle bir şey. bir sürü cahille uğraşmak demek" cevabını veren Mehmet Akif Alakurt, son olarak İzmir'den yazan bir takipçisine "Bunlar da herkesi kendileri gibi bilen izmir'in cahil kızları" karşılığını verdi. 

Mehmet Akif Alakurt daha sonra bütün paylaşımları silip sayfasını yoruma kapattı.

İŞTE O PAYLAŞIMLAR:

MEHMET AKİF ALAKURT KİMDİR?

MEHMET AKİF ALAKURT KİMDİR?

Mehmet Akif Alakurt 23 Temmuz 1979'da Ordu'da dünyaya geldi. İlk ve orta öğretimini İstanbul'da tamamladıktan sonra model olmaya karar verdi. Annesinin yardımıyla modelliğe Neşe Erberk'in ajansına girerek başladı. 

2001 yılında Best Model of Turkey yarışmasına girdi ve 1. oldu. Yine aynı sene Dünya 2.'si oldu. Asıl çıkışını Hacı dizisiyle yaptı. 17 bölüm oynadığı Hacı dizisinden sonra Sıla dizisinde oynamaya başladı.

2008 yılında yayına giren Adanalıd izisinde Maraz Ali rolüyle büyük bir hayran kitlesi oluşturdu. 2016 yılında oyunculuğu bıraktı.

OYNADIĞI FİLMLER :

OYNADIĞI FİLMLER :

2003 - Kırık Ayna - Ali Kirman Koçoğlu    2004 - Metro Palas - Ural    2005 - Zeytin Dalı - Kenan    2006 - Hacı - Ahmet Gesili    2006 / 2008 - Sıla - Boran Ağa    2008 / 2010 - Adanalı - Maraz Ali   2011 - Reis - Murat    2013 - Fatih - Fatih Sultan Mehmed   2014 - Emanet - Fırat   

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Aygün Aydın gündeme bomba gibi düştü: Bu pozlara gerek var mıydı?