Mehmet Ali Aydınlar, 45 milyon Euro'ya farklı açıdan bakıyor

Son dönemde Fenerbahçe camiasında yükselen ses Mehmet Ali Aydınlar'ın, 2010-11 sezonunda doğan 45 milyon Euro'luk zararı karşılaması gerekliliği...

04 Nisan 2017, Salı 10:33
A A
Mehmet Ali Aydınlar, 45 milyon Euro'ya farklı açıdan bakıyor
Son dönemde Fenerbahçe camiasında yükselen ses Mehmet Ali Aydınlar'ın, 2010-11 sezonunda doğan 45 milyon Euro'luk zararı karşılaması gerekliliği... Sessiz kalan Mehmet Ali Aydınlar ise bu soruları soranlara, Aziz Yıldırım'ın karşısına başkan adayı olarak çıktığı kongrede yaptığı konuşmayı örnek gösteriyor. Fenerbahçeliler ise "her bir Fenerbahçeli'ye o parayı borçlu" fikrinin hala arkasında...

Aydınlar o konuşmasında, ''Kupa tartışmasız Fenerbahçe'nindir. Bu anayasa teminatındadır. Bu kupayı hiç kimse Fenerbahçe Kulübü'nden alamaz. Bu karar benim federasyon başkanlığım döneminde verilmiş değildir. Karar benden sonra verildi. Tahkim Kurulu onaylamıştır. Tahkim Kurulu'nun kararı anayasanın teminatı altındadır'' demişti.
 

AYDINLAR VE ŞEN GİBİ İSİMLERE İHRAÇ YOLU


Fenerbahçe yönetimi Yargıtay'ın onama kararından sonra genel kurul üyeleri arasında da bir eleme yapacak... bunların başında ise camia tarafından dokunulmaz olarak görülen Ali Şen gibi Mehmet Ali Aydınlar gibi isimlerin ihracı gündeme getirilecek. 3 Temmuz sürecinde Fenerbahçe'nin şike yaptığını iddia eden ve bunu açık açık söyleyen bu kişiler aleyhine Yargıtay'dan çıkacak net karar sonrasında büyük bir operasyon yapılacak.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.