Mehmet Ali Erbil ağlayarak anlattı: Bu çok acı bir şey

Oyuncu ve sunucu Mehmet Ali Erbil, Psikolog Gökhan Çınar'ın TV8'deki 'Paylaş Benimle' programına içini döktü.

28 Temmuz 2021, Çarşamba 21:21 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Mehmet Ali Erbil, Psikolog Gökhan Çınar'ın TV8'deki 'Paylaş Benimle' programına içini döktü: Annem bizi ikinci eşine çok ezdirdi. Bizi babam sevmiyordu, o adam nasıl sevsin? 'Yaşadıklarımı çocuklarıma çektirmeyeceğim, eşimden hiç ayrılmayacağım' dedim. Ama olmuyor işte.

Mehmet Ali Erbil katıldığı programda "Bizi üvey babaya ezdirdiği için annemi sevemedim asla" açıklamasında bulunmuştu.

Erbil, çocuklukta yaşadıklarını bir kez daha Paylaş Benimle programında dile getirdi.

Paylaş Benimle programına konuk olan Mehmet Ali Erbil, anne ile ilişkisinin başlarda iyi olduğunu ancak annesinin kendisinden 10 yaş küçük bir doktorla evlendikten sonra değiştiğini söyledi.

Anne -baba ilişkisini hiç hatırlamadığını ifade eden Erbil, bir tek sünnet töreninden bir kareyi hatırladığını ifade etti.

Erbil yaşadıklarını "Evlat olarak annem beni çok üzdü, içimdeki sevgiyi bitirdi. Anneme çamaşırlarımı yıkattırmıyordu adam, bir komşumuz vardı ona yıkattırırdım...

Elalemin adamına bizi ezdirdiğini görüyorum, bu çok acı bir şey. Bir televizyon programında bahsettim, küstü bana, konuşmuyor." sözleriyle anlattı.

EHMET ALİ ERBİL'İN ANNESİ YURDAGÜL EKEN KİMDİR?

EHMET ALİ ERBİL'İN ANNESİ YURDAGÜL EKEN KİMDİR?

Yurdagül Eken, evlendiğinde 16 yaşındaydı. Eşi Saadettin Erbil Türk tiyatro ve sinema oyuncusu ve seslendirme sanatçısıydı. Çiftin beraberliği uzun sürmedi, ayrılıktan sonra Yurdagül Eken önce baba evine döndü, daha sonra kendisinden 10 yaş küçük bir doktorla nikah masasına oturdu.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Dünyaca ünlü dizide Kıvanç Tatlıtuğ bombası