Mehmet Ali Erbil: Basiretim bağlandı,önlem alamadım!

258 gündür hastanede yatan Mehmet Ali Erbil dün taburcu oldu. Taburcu olmadan önce hastane odasında kızları Sezin, Yasmin ve oğlu Ali Sadi'yle poz veren şovmen İsmail Bayrak'ın soruları yanıtladı

15 Nisan 2020, Çarşamba 12:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Geçen yıl 18 Kasım günü evinin banyosunda düşen ve kaburgaları kırılan, tedavi sürecinde yıllardır mücadele ettiği Kaçış Sendromu Hastalığı da nükseden Mehmet Ali Erbil’den iyi haber geldi. 258 gündür hastanede yatan Mehmet Ali Erbil dün taburcu oldu. Taburcu olmadan önce hastane odasında kızları Sezin ve Yasmin ile oğlu Ali Sadi ile poz veren şovmen, soruları yanıtladı.

'MUHSİNE'YE SÖYLESEM ERTESİ GÜN YAPTIRIRDI'

'MUHSİNE'YE SÖYLESEM ERTESİ GÜN YAPTIRIRDI'

Banyoda düştüğü gece evdeki çalışanından yardım aldığını anlatan Mehmet Ali Erbil, “Evde yardımcı kadın vardı, o duydu sesimi. ‘Yandım Allah’ dedim. Banyoda daha önce de en az 20 kez mermer basamak yüzünden tehlike atlattım. Ama basiretim bağlandı, önlem almadım. Halbuki ilk eşim Muhsine’ye söylesem, ertesi gün yaptırırdı”


'ÇOCUK GİBİ YENİDEN YÜRÜMEYE BAŞLIYORUM '

'ÇOCUK GİBİ YENİDEN YÜRÜMEYE BAŞLIYORUM '

Sağlık durumu hakkında bilgi veren Erbil, bacaklarında kas erimesi olduğunu söyledi: “Uzun süre yattığım için bacaklarımda kas erimesi var. Nöropati deniyor. Yeniden çocuk gibi yürümeye başlıyorum. Yürüteçle kendimle gidebiliyorum. Artık fizyoterapi eve gelecek. Bir ay önce de taburcu olabilirdim ama burada daha iyi bakılıyordum. 8 ay yattım ama hiç yaram olmadı. Şimdi evde bir hemşireden yardım alacağım.”

'AĞUSTOSTA SAHNELERE DÖNEBİLİRİM'

'AĞUSTOSTA SAHNELERE DÖNEBİLİRİM'

Evini çok özlediğini söyleyen Erbil, “Evime gitmek istiyorum. Yüzmek çok istiyorum ama atlarsam bir daha çıkamam. Bu ayaklarla çıkmak zor ancak merdivenli havuz olacak.” Ağustos ayında yeniden sahneye çıkabileceğini söyleyen şovmen, “İlk işimiz Kurban Bayramı’nda olabilir. Kıbrıs’taki Rocks Hotel’de sahneye çıkabilirim” dedi.

'SAKAT BİR ADAMIM!'

'SAKAT BİR ADAMIM!'

Çapkınlıklarıyla ünlü olan Erbil, “Artık çapkınlık yapmaz” yorumlarına esprili bir yanıt verdi: “Hiç öyle keskin şeyler söylemem. Kadınlar beni bırakırsa bırakır, sonuçta sakat bir adamım (Gülüyor). Ama artık değiştim, en azından telefon numaramı değiştirdim.”

'YENİDEN EVLİLİK NEDEN OLMASIN?'

'YENİDEN EVLİLİK NEDEN OLMASIN?'

Mehmet Ali Erbil, “Yeniden evlilik düşünür müsünüz” sorusuna şu yanıtı verdi: “Büyük bir ailem var. Üç eski eşim de, çocuklarım da birbirleriyle görüşüyor. Yaptığım evliliklerde başarılı olamadım ama yalnızlık kötü. Bir daha evlilik neden olmasın” yanıtını verdi.

'ASKERLİK BİLE 6 AYA DÜŞTÜ BEN 8.5 AY HASTANEDE KALDIM'

'ASKERLİK BİLE 6 AYA DÜŞTÜ BEN 8.5 AY HASTANEDE KALDIM'

Mehmet Ali Erbil, hastane çıkışı bir de basın toplantısı düzenledi. 8.5 ay hastanede kalan Erbil, “Askerlik bile 6 aya düştü, ben 8.5 ay hastane kaldım” diye espri yaptı. Doktorlara ve hastane yönetimine teşekkür eden Erbil, “Işıl (Köylüoğlu) Hanım beni hayata döndürdü. Koridorda Mehmet Ali Bey Mehmet Ali Bey diye bağırınca ben hayata döndüm” dedi. Büyük kızı Sezin Erbil ve ilk eşi Muhsine Hanım’a da teşekkür eden şovmen, “8 ay boyunca başımdan ayrılmadılar, neredeyse yoğun bakıma bile gizli gizli girdiler.

Damadım yeniden unuttuğum duaları öğretti. O dua okuyordu, ben tekrar ediyordum” diye konuştu. Gözyaşlarına hakim olamayan Erbil, toplantısını sona erdirdi.Mehmet Ali Erbil, eşleri Muhsine Kamiloğlu, Nergis Kumbasar, Tuğba Coşkun, kızları Sezin, Yasmin Erbil, oğlu Ali Sadi ve yardımcılarıyla birlikte hastaneden ayrıldı. Erbil’in bileğindeki pozisyon almasını kolaylaştıran denge bilekliği afo dikkat çekti.

BOMBA GİBİ MÜCADELE VERDİ

BOMBA GİBİ MÜCADELE VERDİ

Mehmet Ali Erbil’in sağlık durumu hakkında bilgi veren Jan KlodKayuka, “Mehmet Ali bomba gibi bir mücadele verdi, bu ağır tabloyu atlattık. Akabinde ilaçlar ve kasların erimesine bağlı olarak hareket sıkıntıları vardı. Hiçbir yerini hareket ettiremiyordu. Normale dönebilmek için fizyoterapiye devam edecek ama bunun dışında sağlığıyla ilgili bir problemimiz yok” diye konuştu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Feyza Civelek'ten öpüşme sahnesi açıklaması