Mehmet Ali Erbil hastaneye kaldırıldı

Uzun süre yoğun bakımda kaldıktan sonra iyileşen ancak geçen günlerde zayıflığıyla korkutan Mehmet Ali Erbil iddialara göre sabaha karşı yeniden hastaneye kaldırıldı

30 Ekim 2019, Çarşamba 10:31 Son Güncelleme:
A A
Mehmet Ali Erbil hastaneye kaldırıldı

Evinin banyosunda geçirdiği kaza sonucu kaburgalarında kırık meydana gelen ve hastaneye kaldırılan Mehmet Ali Erbil buradaki tedavisi sırasında ‘Kaçış sendromu’ hastalığının nüksetmesi dolayısıyla uzun süre yoğun bakımda yattı.

Mehmet Ali Erbil, 258 gün yoğun bakımda tedavi gördükten sonra Temmuz ayında taburcu olmuştu.

Yoğun bakıma alındı

Kanal D ekranlarında yayınlanan "Neler Oluyor Hayatta" programının haberine göre; Mehmet Ali Erbil, koroner yetmezlik nedeniyle Maslak'taki özel bir hastanede yoğun bakıma alındı.

'Şu an klinik durumu iyi çok şükür'

Mehmet Ali Erbil'in doktor kardeşi Yeşim Erbil'den açıklama geldi; 

"Abimin durumu iyi endişelenecek bir şey yok. Bir kalp spazmı geçirdi. Bu tip durumlarda hasta yoğun bakımda tutulur. Bu nedenle yoğun bakımda. Şu an klinik durumu iyi çok şükür. Birkaç gün daha kalacak. Kardiyolog doktorlar abimi takip ediyor gerekli tedavisi yapılıyor. Kendinde, yiyor, içiyor ve konuşuyor. Yakın takip için hastanede kalması gerekiyor. İlginize teşekkür ederiz. Her zaman sevenlerinin duası ile iyileşti. Bunu da en kısa sürede atlatacak inşallah."

'Setlere döndük çok şükür' demişti

Evde düşüp kaburgasını kırdıktan sonra aylarca yoğun bakımda yatan Mehmet Ali Erbil'in setlere döndüğü konuşuluyordu.

Geçen günlerde Mehmet Ali Erbil "Setlere döndük çok şükür. Filmin birkaç sahnesi için uzattığım sakallarımı da bugün kestirdim. Kendimi çok iyi hissediyorum" demişti.


Bu haberi de okudularMehmet Ali Erbil 1 ayda eridi

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Salma Hayek yaptığı paylaşımla hayranlarını güldürdü