Mehmet Ali Erbil ile Seda Sayan magazin tarihine geçti! Çevir kazı yanmasın!

Mehmet Ali Erbil ile Seda Sayan arasındaki kavga, magazin tarihinde unutulmayacaklar arasında yer aldı. Seda Sayan önce Erbil'i tecavüzle suçladı, ardından da adeta 'çevir kazı yanmasın’ diyerek farklı bir açıklamada bulundu.

19 Haziran 2021, Cumartesi 11:49 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Uğur Alkapar'ın bugünkü köşe yazısı şöyle:

Seda Sayan, Mehmet Ali Erbil’e önce tecavüz suçlamasında bulunup sonra ‘çevir kazı yanmasın’ diyerek tecavüzü aldatmaya çevirmişti.

Ama kaz çoktan yanmıştı. İkisi sayesinde 90’lara döndük, bir Televole kavgası izledik adeta. Zaten Mehmet Ali Erbil tarzı espriler ve komiklikler de o yıllarda kalmadı mı? Erbil suçu hastalığına attı ama kendisi hasta olmadan da aynı böyleydi.

Ekranda konuğunun pantolonunu indirip cinsel organını sergilediğinde hasta değildi mesela. Hatası söylediklerinin o günlerdeki gibi uçup gideceğini düşünmesi oldu.

Ama artık sosyal medya yüzünden ağzınızdan her çıkan kelime binlerce kişi tarafından değerlendiriliyor. Mehmet Ali Bey’i 21’inci yüzyıla davet ediyorum.

 Seda Sayan ise kendisine asla bulaşılmaması gerektiğini bir kez daha kanıtladı. Bu arada ikisi barışınca olan Mehmet Ali Erbil’e destek verip Seda Sayan’a saydıran Seren Serengil’e oldu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Merve Dizdar'a sert tepki: Magazini küçümsemek kimseyi yüceltmez