Mehmet Ali Erbil'in doktorundan yeni açıklama!

Mehmet Ali Erbil yoğun bakımda yeniden solunum cihazına bağlandı. Ünlü şovmenin doktoru Jan Klod Kayuka, "Durumu ciddiyetini koruyor. Solunum cihazına bağlı. Yoğun bakımdan çıkış süresinin uzaması bizi üzüyor" açıklamasını yaptı

19 Kasım 2018, Pazartesi 08:26 Son Güncelleme:
A A
Mehmet Ali Erbil'in doktorundan yeni açıklama!

Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu ciddiyetini koruyor. Evinin banyosunda düşerek yaralanan ve Maslak'ta kaldırıldığı hastanede ameliyata alınan Mehmet Ali Erbil'in kaburgalarında kırık olduğu ve kırılan kaburgaların da akciğer zarına battığı tespit edilmişti.

1 aydır yoğun bakımda olan ünlü şovmenin kızları Sezin Erbil ve Yasmin Erbil önceki gün sosyal medyadan paylaşım yaparak babaları için sevenlerinden dua istedi. Sezin Erbil, sosyal medya hesabındaki paylaşımına, "Babamın durumu ile ilgili bu son yazışım, dün ani bir kararla uyutuldu. 29'uncu gün, yolumuz uzun. Umutla bekliyoruz, bundan sonra Allah'ın izni ile babam hastaneden çıkmadan hiçbir açıklama yapmayacağım ama halam Prof. Dr. Yeşim Erbil gerektiği zaman sizlere bilgi verecektir" notunu düştü.

Mehmet Ali Erbil'in doktoru Jan Klod Kayuka da şovmenin sağlık durumuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

"Durumu ciddiyetini koruyor. Solunum cihazına bağlı. Yoğun bakımdan çıkış süresinin uzaması bizi üzüyor. Olumlu gelişmeleri biz de bekliyoruz." (Hürriyet/İsmail Bayrak)

Bu haberi de okudularYoğun bakımda olan Mehmet Ali Erbil'in kızlarından duygusal paylaşım

Sıradaki haber yükleniyor...