Mehmet Ali Erbil'in durumunun ağırlaşmasıyla ünlü isimler hastaneye koştu

Geçen hafta evinin banyosunda düşerek yaralanan Mehmet Ali Erbil yoğun bakımda tedavi görürken 'kaçış sendromu' nüksetti. Nur Yerlitaş, Özlem Yıldız ve Aydın Erbil'i tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti

24 Ekim 2018, Çarşamba 10:10 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Geçen hafta evinin banyosunda düşerek yaralanan ve Maslak'ta kaldırıldığı hastanede ameliyata alınan Mehmet Ali Erbil'in daha önce yaşadığı 'kaçış sendromu' travma sonrası nüksetti.

Kaburgalarında kırık bulunan ve kırık kaburgaların da akciğer zarına battığı tespit edilen Mehmet Ali Erbil'in yapılması planlanan ikinci ameliyatı da ertelendi.

Beş gündür yoğun bakımda tutulan Mehmet Ali Erbil'in kızı Sezin "Babamın durumu kötü, lütfen dua edin" açıklamasını yaptı.

''AĞIR BİR DURUMLA KARŞI KARŞIYAYIZ''

''AĞIR BİR DURUMLA KARŞI KARŞIYAYIZ''

Daha sonrasında ise Mehmet Ali Erbil'in doktoru Jan Klod Kayuka "Bu kez diğer dönemlerden daha ağır bir durumla karşı karşıyayız" dedi.

Mehmet Ali Erbil'in durumunun ağırlaşmasıyla ünlü isimler hastaneye akın etti.


Ziyaretçiler arasında modacı Nur Yerlitaş, Kuşum Aydın ve Erbil'in 20 yıl öce nişanlanıp ayrıldığı Özlem Yıldız da vardı.

Özlem Yıldız ''Sabah durumu kötüye gitti, müdahale edip eski haline döndürdüler ama gerekli açıklamayı ailesi yapacaktır'' demekle yetindi.

Kuşum Aydın - Özlem Yıldız

Kuşum Aydın - Özlem Yıldız

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Arzu Sabancı Boğaz manzaralı evinden paylaştı: Sakın evde sıkıldık demeyin