Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu hakkında doktor kardeşinden yeni açıklama

Prof.Dr. Yeşim Erbil, ağabeyi Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumunu hakkında yeni bir açıklama yaptı. Yeşim Erbil, şovmenin sünnetlik fotoğrafını paylaşarak "Bu ağabeylerimin sünneti. Solda Mehmet Ali Erbil, sağda Mustafa Erbil. Ben hatırlamıyorum o günü. Hepimiz hastanedeyiz. Stabil kelimesi durumu en doğru anlatan kelime. Yeniden uyutuldu, tüm bunlar organ fonksiyonlarını korumak için" dedi

02 Kasım 2018, Cuma 11:55 Son Güncelleme:
A A
Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu hakkında doktor kardeşinden yeni açıklama

Mehmet Ali Erbil, 19 Ekim'de evinde düşerek yaralanmış ve kaburgasının akciğerine battığı tespit edilince acil ameliyata alınmıştı.

Tedavisi sırasında 16 yıldır mücadele ettiği hastalığı yeniden nükseden ve durumu ağırlaşan Mehmet Ali Erbil, ikinci kez uyutuldu.

'STABİL KELİMESİ DURUMU EN DOĞRU ANLATAN KELİME'

Yeşim Erbil, ağabeyinin sağlık durumunu Instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı:

"Bu ağabeylerimin sünneti. Solda Mehmet Ali Erbil, sağda Mustafa Erbil. Ben hatırlamıyorum o günü. Hepimiz hastanedeyiz. Stabil kelimesi durumu en doğru anlatan kelime. Yeniden uyutuldu tüm bunlar organ fonksiyonlarını korumak için. Sabah bir hanım geldi dualar okuyarak. Ağabeyin bana sahip çıktı, korudu hep dedi. Bildiğimiz, bilmediğimiz çok fazla dokunmuşluğu var. Hiçbir şey uzaktan görüldüğü gibi değil. Zamana ihtiyaç var bu süreçte. Bu sürenin ne kadar olacağını bilemeyiz ama ben inanıyorum bize ve size dönecek. Sezin Erbil bambaşka bir evlat. 16 yıldır atakları yaşadı, artık yarı doktor oldu. Yasmin Erbil bu kadar ciddi bir durumu ilk kez yaşıyor. İnşallah güzel haberleri en kısa sürede veririz size."

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER 5 dakikada magazin turu (24 Ocak 2020)