Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu nasıl? Eski eşi konuştu!

18 Ekim'de evinde düşerek yaralanan Mehmet Ali Erbil, acilen ameliyata alınmış; sonrasında 16 yıldır mücadele ettiği kaçış sendromu hastalığının nüksetmesiyle uyutulmuştu. Hastanede 167 günü geride bırakan 62 yaşındaki şovmenin sağlık durumunda önemli bir gelişme yaşandı. Nergis Kumbasar, tedavisi devam eden eski eşi Erbil'in sağlık durumu hakkında bilgi verdi

04 Nisan 2019, Perşembe 13:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Önceki gün Nişantaşı City's AVM'de görüntülenen oyuncu Nergis Kumbasar, "Mehmet Ali'in sağlık durumu çok iyi. Konuşmasında hiçbir sıkıntı yok, yemek yiyor, seçmiyor her şeyi yiyor" dedi.

'PARMAK SALLIYOR'

'PARMAK SALLIYOR'

Nergis Kumbasar, şovlarında baş parmak sallaması ile akıllara kazınan Mehmet Ali Erbil için, "Parmak da sallıyor merak etmeyin. Sürekli ziyaret ediyorum" ifadelerini kullandı.

"Ne zaman taburcu olacağını doktorlar biliyor. Bu konuda benim konuşmam anlamsız olur doktorlar varken. Artık kendisi fizik tedavisini görüyor, inşallah daha güzel günler olacak."


Nergis Kumbasar, kızı Yasmin Erbil’in babası hastanede yatarken yaptığı sosyal paylaşımlarına gelen olumsuz yorumlar hakkında da konuştu.

"Yasmin ne zaman nerede ne yapacağını iyi bilir. Ben ya da babası asla kısıtlamaz. Onun paylaşımları, onun hayatıdır."

"Yasmin babasının hep yanında, asla ne okulunu ne ailesini ne de babasını ihmal etmedi. Babasını hemen her gün ziyaret eder ve mutluyuz.''


"PAYLAŞIMLARA TAKILMAYIN"

"PAYLAŞIMLARA TAKILMAYIN"

"Yasmin'e asla kızmıyoruz. O sosyal medya olaylarına takılmayın. Herkes gibi onun da hakkı."

Mehmet Ali Erbil'in doktor kardeşi Yeşim Erbil de geçen aylarda şovmenin son durumu hakkında bilgiler vermişti.

Yeşim Erbil, "İyileşeceğine inanan, daha moralli ve çevresi ile çok daha ilgili olduğunu paylaşabilirim sizlerle. İyi ki bu 4 aylık süreci hiç hatırlamıyor. Kopuk kopuk bazı sahneleri anlatıyor" demişti.

"FİZİK TEDAVİSİ DEVAM EDİYOR"

"FİZİK TEDAVİSİ DEVAM EDİYOR"

Doktor Yeşim Erbil, "Uzun süre yoğun bakımda kalan ve organ yetmezliği gelişen hastalarda kaslarda güçsüzlük ve ağır depresyon olur. Bunlar da yavaş yavaş düzeliyor. Fizik tedavisi devam ediyor. Sizlerin sevgisini, sevincini anlatmak onu daha çabuk ayağa kaldıracak" açıklamasını yapmıştı.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Serenay Sarıkaya ile Cem Yılmaz evleniyor mu?