Mehmet Aslantuğ çiftliğindeki etleri lokantasında satacak

POSTA'dan Bekir Saçar'ın 'Görünen Adam' köşesinde bu hafta...

21 Temmuz 2019, Pazar 09:43 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Oyuncu Mehmet Aslantuğ, Beşiktaş'ın eski yöneticisi iş insanı Erol Obdan ile Karamürsel Yalakdere'de 500 dönüm arazi üzerinde 'düve' (1-2 yaş arasındaki boğa) yetiştirmek için çiftlik kurdu.

Geçen hafta da Fulya Selenium Twins'in çarşı katında 'Tütsü by Düvee' adını verdikleri bir et lokantası açtılar.

Kendi çiftliklerinde doğal ortamda yetiştirdikleri danaların etini hem kasap reyonunda satıyor, hem de lokanta bölümünde odun ateşinde tütsüleyerek pişirip misafirlerine sunuyorlar. Lokantanın işletmesini Raşit Karakuş yapıyor.

YUNAN ADASI MİKONOS'TA KUTLAMA

YUNAN ADASI MİKONOS'TA KUTLAMA

Cemiyet hayatının bildik simalarından iş insanı İzzet Antebi, eşi Didem Hanım ile dün Yunan adası Mikonos'a gitti. Kalabalık arkadaş grubunun eşlik ettiği çift bu gece evliliklerinin 10. yılını kutlayacak. Önce Nusr-Et'te yemek yiyecek olan grup, daha sonra dünyaca ünlü Nammos'ta eğlenecek. 10. yıl kutlaması adada bir hafta devam edecek.

BİR YASTIKTA TAM 50 YIL

BİR YASTIKTA TAM 50 YIL

Türk Kalp Vakfı eski başkanı Avukat Çetin Yıldırımakın ve avukat eşi Ergin Hanım evliliklerinin 50. yıldönümünde bir kez daha nikah masasına oturdu. Altın yıl kutlamasına Yıldırımakın ailesinin akrabaları ve yakın dostları katıldı. Temsili nikahta torun Yılmaz Özlü anneannesini nikah masasına götürüp dedesi Çetin Bey'e teslim etti. Yıldırımakın çifti 9 yıl flört ettikten sonra 1969'da evlenmişler.

Bir başka mutlu evlilik haberi daha vereceğim. 80'li yılların ünlü playboyu Hakan Kalkavan 1989'da o dönemin ünlü oyuncusu Melike Zobu ile evlenmişti.Hiç kimse bu evliliğin uzun süreceğine inanmıyordu. Melike-Hakan Kalkavan evliliklerinin 30. yılını geçen hafta Paris'te kutladı. Kalkavan çiftinin iki kızı bir de torunları var.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Çiçeklerin kraliçesi: Gül