Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan'dan flaş karar

24 yıl sonra 'Sıcak Saatler'... FOX'ta yayınlanan 'Masumiyet', 24 Mayıs Pazartesi akşamı final yaptı. Dizinin başrol oyuncularından Mehmet Aslantuğ ve eşi Arzum Onan'dan hayranlarını şaşırtan bir haber geldi.

25 Mayıs 2021, Salı 13:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hülya Avşar ve Deniz Çakır'la başrolü paylaştığı 'Masumiyet' dizisi final yapan Mehmet Aslantuğ, yeni projesinde yoluna eşi Arzum Onan ile devam edecek. Akşam gazetesinin haberine göre; Mehmet Aslantuğ müjdeyi verdi. ikili, 24 yıl önce ekrana gelen 'Sıcak Saatler' adlı dizisinin devam hikâyesini 'Son Cemre' ismiyle yeniden çekmeye hazırlanıyor.


Setlere eşinin ricası üzerine dönmeye karar veren Arzum Onan ile Aslantuğ, yıllar önce oynadıkları 'Sedat Yalçın' ve 'Buket Hazal'ın değişen hayatlarını anlatacak.

1997 yılındaki 'Sıcak Saatler'in devam hikayesi olacak 'Son Cemre' için geniş bir kadro oluşturmak isteyen Mehmet Aslantuğ, birkaç yıldır bu projesi üzerine çalıştığını söyledi.

'Masumiyet'in seti nedeniyle projeyi askıya almak zorunda kalan 59 yaşındaki oyuncu, final sonrası çekimlere başlamayı büyük bir heyecanla bekliyor.

1996'da dünyaevine giren ve Can adından bir oğulları olan Arzum Onan ile Mehmet Aslantuğ, ünlüler dünyasının örnek çiftleri arasında gösteriliyor.

'ÇEYREK YÜZYILI GERİDE BIRAKTIK'

'ÇEYREK YÜZYILI GERİDE BIRAKTIK'

Aslantuğ, geçtiğimiz yıl eşinin doğum gününü romantik bir mesajla kutlamıştı:

"Mayıs 1994. Kokuluydu ama çekingen, tutuk ve saygılı bir sabahtı. Ne dil tamahkardı elbet, ne de beden... Zordu şüphesiz eğip bükmeden, aşkı kendi üslubunca tariflemek. Pek anlatabildim sayılmazdı, anlaşılamadım da zira.."


"Görece büyüktüm ama mümkündü birlikte yeniden büyümek. Ve vatan bilmekten asla yorulmayacağımız bu kadim toprakların hüznünü acımız, neşesini coşkumuz kılacaktık. Birlikte çeyrek yüzyılı geride bıraktık işte. Seninle ağlayıp, seninle gülmek, kucağımızda bir Can'la bu günlere el ele yürümek çok başkaydı gülüm. İyi ki doğdun da iyi ki bu sevdanın elinden tuttun."


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hande Doğandemir'den ağaç üzerinde mayolu poz