Mehmet Demirkol: Beşiktaş maçı da tekrarlanmazsa hiçbir maç tekrarlanmaz

Futbol yorumcusu Mehmet Demirkol, Göztepe-Beşiktaş maçındaki kural hatası tartışmalarıyla ilgili görüşünü belirtti. Mehmet Demirkol, maçın tekrarlanmaması durumunda TFF'nin bir açıklama yapması gerektiğini söyledi.

29 Ocak 2020, Çarşamba 12:31 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Fanatik yazarı Mehmet Demirkol, yayıncı kuruluştaki BeinManşet programında Göztepe-Beşiktaş maçıyla ve gündemdeki konularla ilgili şu yorumları yaptı:

"TFF açıklama yapsın"

Beşiktaş maçındaki tam bir kural hatası. Sonucu da etkileyen bir hata. Yanlışlıkla 2 oyuncuyu kırmızı kartla atsan bu kadar etki etmezsin. Kural hatası varsa bundan daha kötüsü yok.

TFF bu maçı tekrar etmezse 'Kardeşim ben hiçbir şartta maç tekrarı yapmam. Ne olursa olsun. Hakem hatası falan tanımam. Oyunun kendisiyle ilgili hatalarda maç tekrarı olmaz’ diye açıklama yapsınlar. Göztepe’nin bir suçu yok. Eğer bu maç yenilenmezse, artık hiçbir maç yenilenemez.

"Gelenler 'Beşiktaş'ta maaşlar ödenmiyor' diyecekler"

Beşiktaş için doğru hoca yok. Hocanı yeniliyorsan yanında istediği adamları da kabul etmek lazım. 700 milyon TL'lik açıkla kimi getireceksin, nasıl getireceksin? Gerrard'ın adı geçiyordu bir ara. Ona 'Gel' dediğin zaman ne diyecek? 'Sizde maaşlar ödenmiyordu değil mi?' mi diyecek?

"Galatasaray 'da iç savaş"

Cuma günü Galatasaray'da bildiğin iç savaş vardı. Pazar ise iyi bir oyunla alınan bir deplasman galibiyeti. Fatih Terim’le olabilecek bir şey bu. 

"Fenerbahçe'yi eleştirecek bir şey yoktu"

Taraftar oynanan oyuna destek verdi. Uzun zaman sonra Fenerbahçe Stadı'nda bir şampiyonluk gümbürtüsü vardı. 'Ersun Yanal' tezahüratları taraftarın oyunu beğenmesinden dolayıydı. Çok eleştirdik ama cumartesi akşamı Fenerbahçe'nin oyununda eleştirilecek bir şey yoktu. 

"Emre takımın temel direği değil"

Luiz Gustavo her yere yetişiyor. Jailson iyi gidiyor. Ozan-Gustavo ikilisi bozulmaz. Bozulursa mecaera olur. Ozan olduğu zaman Gustavo da rahatlıyor. Emre Belözoğlu takımın temel direği değil. Bazen de oyuna sonradan girip bazı işleri halledecek. 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Daniel Sturridge için Premier Lig'den 5 milyon euro