Mehmet Demirkol: Virüse yakalanan futbolcular neden açıklanmıyor?

Fanatik yazarı ve Socrates YouTube kanalı yorumcusu Mehmet Demirkol, Galatasaray-Kayserispor maçı üzerinden corona virüse yakalanan oyuncuların açıklanamamasını eleştirdi. Demirkol, birçok sebep dolayısıyla şeffaflık gösterilmesi gerektiğini söyledi.

25 Kasım 2020, Çarşamba 11:25 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Mehmet Demirkol, Socrates YouTube kanalındaki haftalık programında virüse yakalanan oyuncuların açıklanmaması konusuna değindi. Galatasaray'ın Kayserispor karşısında Okan Kocuk, Belhanda, Babel, Arda ve Omar'dan yoksun olduğunu hatırlatan Demirkol şöyle söyledi:

Arda hastalığı kendi açıkladı. Babel ve Omar'ın durumlarını milli takımları bildirdi. Ee Okan ve Babel? Bunlar kadroda yok ama nedeni açıklanmadı. Biliyoruz aslında ama bilmiyormuş gibi yapıyoruz. Virüse yakalandılar işte. Adı açıklanmayan 2 oyuncu onlar.

Peki neden açıklanmıyor? Ben belki de havaalanında Belhanda'yı görüp fotoğraf çektirdim, temas ettim ona. Ya da bahis kuponu yaptım ve Galatasaray'ı banko görüyorum. Okan ve Belhanda'nın olmadığı açıklanmadığı için onlara güveniyorum. Kadro bir açıklanıyor, as kaleci ve 10 numara yok. Buna hakkınız var mı?

Dünyanın her yerinde virüse yakalanan isimler açıklanıyor. Milli takımlar da isim vererek bildiriyor. Çünkü insanları korumak, en basitinden haklarını gözetmek için yapılıyor bu. Türkiye'de neden açıklanmadığını anlayamıyorum.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Alex de Souza: Artık başlamak için zamanın geldiğine inanıyorum