Mehmet Erdem ve Seda Sayan'dan flaş açıklamalar!

Şarkıcı Mehmet Erdem, Seda Sayan'ın kendisine platonik bir aşk duyduğuna ilişkin soruya yanıt verdi. Öte yandan Seda Sayan da Duymayan Kalmasın adlı magazin programına katıldı, hakkında merak edilen her şeyi açıkladı

07 Aralık 2017, Perşembe 11:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Şimdilerde yeni albümünü çıkarmak üzere gün sayan şarkıcı Mehmet Erdem katıldığı bir etkinlikte Seda Sayan'la ilgili sorulara yanıt verdi.

Kısa bir süre önce Demet Akalın'ın Seda Sayan'ın platonik bir aşk yaşadığına dair yaptığı açıklama sonrasında magazinin gündemine düşen Mehmet Erdem, Sayan'ın kendisine platonik bir aşk duyduğuna dair sorulara şöyle yanıt verdi:

''Şaka yapmış olay buraya kadar gelmiş. Öyle bir şey olduğunu zannetmiyorum. Öyle geldi geçti''

Mehmet Erdem, muhabirlerin ''Böyle bir aşka nasıl bakarsınız?'' şeklindeki sorularına ise ''Özel hayatımdır ve bu konularda konuşmak istemiyorum, sizin de saygı göstermenizi bekliyorum'' dedi.

Seda Sayan da Duymayan Kalmasın programına katıldı. İşte Seda Sayan'ın açıklamalarından öne çıkan kısımlar:

Cefi'nin inanılmaz güzel bir aurası var. Bekar erkek ile kadın yan yana geldi mi hemen aşk dedikodusu ortaya çıkıyor. Öyle bir şey yok.

Demet Akalın benim canımdır. Mehmet Erdem sahneye çıkınca gözümü indiremedim. Gözümü kulağımı ayıramadım. O kadar güzel program yapıyor ki... Repertuarı da çok güzeldi. Dinlemeye gittiğimde sahneden inene kadar Mehmet'ten gözümü çekemedim.

Çok tatlı ve sempatik adam. Ben de bunu Demet Akalın'a söyledim, o da durur mu? Mehmet Erdem'i ertesi gün aradım, özür diledim. Mehmet Erdem'in hayatında biri var, platnoik aşk diye bir şey yok bana böyle şeyler ters.

Murat Karabova yanındakini çok güzel taşıyan bir adam. Biz Murat ile ilişki yaşamadık, kontrolü zor olan bir adam.

Yatırımlarımı kesinlikle Sinan Engin ve oğlum Oğulcan'a danışırım. En büyük şansım oğlumun Sinan Engin gibi bir babası olmasıdır, o bizim paşamız.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 'Sen Çal Kapımı' oyuncusu Melisa Döngel'e bıçaklı saldırı!