Mekan sevgiliden partiler Aslı'dan

Görünen Adam Bekir Saçar ile haftanın magazin bombaları...

A A

Oyuncu Aslı Bekiroğlu’nun sevgilisi Bartu Ürkmez, önceki gece İstanbul Erenköy’de Cheer’s Cadde adında bir kokteyl bar ve restoran açtı. Aslı’nın organize ettiği açılış partisine yakın arkadaşları davetliydi. Aslı, haftanın belirli günleri mekanda konsept partiler düzenleyecek.

BOĞAZ'DA DEV DİSKOTEK

BOĞAZ'DA DEV DİSKOTEK

İşletmeci Raşit Karakuş, İstanbul Kuruçeşme’de Oligark adını verdiği eğlence merkezini önceki gece açtı. Beş bin kişi kapasiteli mekan, gece kulübü ve diskotek olarak hizmet verecek. Oligark’ın bünyesinde Bey Ottoman Restaurant, Ali Ocakbaşı ve Ringo Sea Food var.

MESUT ÖZİL KAHVECİ OLUYOR

MESUT ÖZİL KAHVECİ OLUYOR

İngiltere-Arsenal’da top koşturan Mesut Özil, futbolu bıraktıktan sonra yeme içme sektöründe iş yapmaya karar vermiş. Londra’da yeni nesil bir kahveci dükkanı açmak için kolları sıvayan ünlü futbolcunun ilk dükkanı iki ay sonra hizmete girecek. Mesut Özil, nişanlısı Amine Gülşe ile Haziran’da evlenecek.

ULUDAĞ'DA KIŞA VEDA

ULUDAĞ'DA KIŞA VEDA

Yazıcı Otelleri’nin ortağı Efsun Yazıcı, Uludağ’daki otelinde kışa veda partisi düzenledi. Sosyetenin renkli simalarından Ahu Tuğbay da partiye katılıp dağda son karın keyfini çıkaranlar arasındaydı.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Aleyna Tilki'ye özel odada doğum günü