Melania Trump'ın ilham olacak en şık 10 görünümü

Melania Trump moda kritikleri tarafından son 20 yılın en şık first lady'si olarak gösteriliyor. ABD Başkanı eşi Donald Trump ile olan ilişkisinde büyük sorunlar yaşadığı sık sık basına yansısa da onu yalnız olduğu zamanlarda hep güleryüzlü ve mutlu görüyoruz. Melania Trump, resmi olmayan davetlerde de oldukça şık. Sonbahara girerken stil konusunda biraz ilham almak istiyorsanız, işte Melania Trump'ın en şık 10 görünümü. Unutmadan... Dikkat, bu içerikte sık sık Donald Trump'a maruz kalabilirsiniz!

27 Ağustos 2020, Perşembe 10:10 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Bu kadın çizmeleri iyi kullanıyor

Bu kadın çizmeleri iyi kullanıyor

Melania Trump'ın renk uyumu konusunda biraz takıntılı olduğunu ilerleyen fotoğraflarda göreceksiniz. Burada da lacivert pantolunuyla ekoseli kabanı uyum içinde. Kırmızı kazağının şıklığından bahsetmiyoruz bile. Ancak bizce burada saçlarını ufak bir topuz yapsaydı çok daha 'fresh' bir görünüm yakalar, boğazlı kazağıyla boğulmazdı. Resmi bir davette olmadığı için formal görünümünü biraz kırmak istemiş olabilir.

Patlıcan moru uyumu

Patlıcan moru uyumu

Morun 'patlıcan moru' dediğimiz bu tonu, bu rengin resmi kıyafetlere en yakışan rengi olabilir. Melania Trump, ayakkabı, çanta ve pantolonunda yakaladığı uyumu kaşe mantosundaki soft renkle dengelemiş.

Boğazlı kazak ve dağınık topuz uyumu

Boğazlı kazak ve dağınık topuz uyumu

Bir önceki fotoğrafta gördüğümüz boğazlı kazak ve topuz saç uyumunu burada yakalamış Melania Trump. Dağınık topuz, aralarında sarı ışıltılarla enfes duruyor. Eldiven ve çizmenin yarattığı tonsürton da cabası.

Formal görünümlerde çok başarılı

Formal görünümlerde çok başarılı

Bir takım, bir kadına bu kadar yakışabilir. Renk o kadar soft ki, takımın modeli ne kadar resmi olursa olsun sevimli durmayı başarıyor.

Hangisi daha şık?

Hangisi daha şık?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan ve Melania Trump'ın bu fotoğrafı günlerce konuşulmuş, Erdoğan'ın şıklığı takdir kazanmıştı. İçeriğimiz her ne kadar Melania Trump olsa da, Erdoğan'ın ondan rol çaldığı bir kesin.

Keşke tonlar tutsaydı

Keşke tonlar tutsaydı

Melania Trump'ın kaşe mantosu ve hemen hemen aynı tondaki elbisesini çok sevdik ancak iki grinin tonları tutsaydı çok daha uyumlu bir görünüm yakalanabilirdi. Bu arada Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un eşi Brigitte Macron'un muhteşem ceketinin şıklığını atlamayalım.

İşte metalik gümüşün doğru kullanımı

İşte metalik gümüşün doğru kullanımı

Bir devlet davetinde metalik gümüş kullanmak cesaret ister. Ancak Melania Trump o kadar ustaca bir renk geçişi yapmış ki, resmi görüntüsüne hiç zarar vermemiş. Ğstelik elbisenin belindeki metalik kemer de ayakkabıyla büyük uyum içinde.

Size söylemiştik

Size söylemiştik

Melania Trump'ın resmi olmayan davetlerde de çok şık olduğunu daha önce söylemiştik. İşte bu fotoğraf bunu kanıtlar nitelikte. Babetlerindeki siyah şeritlerle pantolonundaki şeritlerin uyumuna bakar mısınız?

Bir insan Trump'ın yanında en fazla ne kadar sevimli olabilir?

Bir insan Trump'ın yanında en fazla ne kadar sevimli olabilir?

Şeker pembesi bir mantoyu hangi first lady kullanır ki? Şeker pembesiyle hangi renk ayakkabı giyerdiniz? İşte aklınıza gelmesi gereken ilk rengi Melania Trump kullanmış: Nude.

Gömlek elbisenin en doğru kullanımı

Gömlek elbisenin en doğru kullanımı

Gömlek elbiseler, ne kadar spor olursa olsun giyen insanı bir miktar resmi bir duruşa sokabiliyor. Melania Trump ise gömlek elbiseyi öyle doğru kullanmış ki, spor şık bir duruş yakalamayı başarmış.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Beyoncé'nin sokak stiline ne kadar hakimsiniz?