Melanie Martinez eski kız arkadaşına tecavüz etmekle suçlanıyor!

Amerika Birleşik Devletleri'nde yayınlanan The Voice (O Ses) yarışması ile üne kavuşan Melanie Martinez’e eski kız arkadaşından büyük suçlama!

06 Aralık 2017, Çarşamba 15:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hollywood dünyasında sular durulmuyor. Birçok Oscar'lı filmlerin yapımcısı Harvey Weinstein'in 93 kişiye taciz ettiğine dair çıkan haberlerden sonra her geçen gün yeni bir taciz haberi çıkıyor.  

İşte onlardan en yenisi 22 yaşında genç şarkıcı hakkında ortaya atılan iddia... 

2012 yılında katıldığı The Voice yarışmasıyla adını duyurmayı başaran genç şarkıcı Melanie Martinez’e eski kız arkadaşından büyük suçlama!

Yarışmada dünyaca ünlü şarkıları seslendirirken Martinez'in yorumladığı şarkılardan en popüleri Britney Spears'dan Toxic oldu! Performans tüm jüriler tarafından beğenildi, biri hariç... Christina Aguilera.

Melanie Martinez, müzik dünyasına adım atmadan önce normal imajıyla "Little Body, Big Heart", yani "Ufak Vücut, Büyük Kalp" adı altında fotoğrafçılık yapıyordu!

DEFALARCA "HAYIR" DEDİ

DEFALARCA "HAYIR" DEDİ

Ünlü şarkıcının eski kız arkadaşı Timothy Heller, kısa bir süre önce Twitter hesabında paylaştığı uzun bir yazıyla ‘defalarca kez hayır’ demesine rağmen Melanie’nin tecavüzüne maruz kaldığını açıkladı. Melanie Martinez ise bu suçlamadan sonra hesabında şöyle bir yazı paylaştı:

Timothy Heller tarafından anlatılan hikayeden dolayı hüzün ve şaşkınlık içerisindeyim. Belli bir zaman içerisinde yakın bir arkadaşlık yaşadık. Kariyerlerimize başlayan sanatçılar olarak birbirimizin hayatına girdik ve birbirimize yardımcı olduk. Yeni yollarda ilerlerken kendi bireysel sorunlarımızda acı yaşadık ama tamamen birbirimize yardımcı olmaya çalıştığımızı düşünmüştüm. Birlikte yapmayı seçtiğimiz şeye asla hayır demedi. Ve yollarımızı ayırmamıza rağmen, sevgisini ve ışığını gönderiyorum."

Sıradaki haber yükleniyor...
holder