Melek Mosso’nun uzun zamandır beklenen albümü çıktı

Melek Mosso’nun uzun zamandır beklenen albümü çıktı

Etkileyici ses rengiyle dinleyici kitlesini artıran Melek Mosso, kendi adını taşıyan mini albümüyle dinleyiciyle buluştu. Albümdeki tüm şarkıların söz ve bestesi Melek Mosso'ya ait.

07 Şubat 2020, Cuma 10:08 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sony Music etiketiyle yayınlanan albümde, 5 yeni şarkı yer alıyor. Melek Mosso adıyla yayınlanan, bir anlamda ismi olmayan bu mini albümde yer alan şarkılar bir taraftan imkansızlığı, acıyla süsleyip insanın içini sızlatırken; diğer taraftan da “ayağa kalk, yoluna devam et” diye bağırıyor. Özür dilemeyi bilen, affedilmeyi isteyen bir tarafı var ve bir şarkıda “doğum günü”nü kutlayacak kadar da insana sarılmış. Melek Mosso, “2017 yılında yazdığım ve her birine kalbimin bir parçasını iliştirdiğim gönül kuşlarımdır bu beş şarkı da. İsterim ki herkesin penceresine konsun, benim yaralarıma olduğu gibi her yaraya şifa versin” diyor.


Tüketiyoruz, tükeniyoruz

Albümün çıkış şarkısı ise S4hir’le duet yaptığı 'Tükettim'. Sözleri Melek Mosso ve S4hir, düzenlemesi Sabi Saltiel, Velican Sagun, Melek Mosso imzası taşıyan şarkının klibi de kendinden söz ettirecek nitelikte. Her ne kadar bir aşk şarkısı gibi tınlasa da Melek Mosso, 'Tükettim' şarkısında insan eliyle çevreye verilen büyük zararlar için klibindeki göndermelerle özür diliyor. Klibin senaryosunun oluşumunda bizzat bulunan Mosso, Ersin Gürler Akan yönetmenliğinde çekilen bu video ile izleyiciye bir ayna tutuyor. Gerek doğaya verilen zararlar, gerek tüketilen doğal kaynaklar gerekse günümüz ilişkilerinin yozlaşmasıyla, insanın tükettiklerine gönderme yapıyor.

Uzun zamandır beklenen bu mini albüm, tüm dijital platformlarda dinleyiciyle buluştu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Posta kitaplığı: Kitap önerileri