Meleklerin Aşkı 3. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Yağmur aşkını ilan edecek mi?

Meleklerin Aşkı 3. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Meleklerin Aşkı yeni bölümde Rukiye; Yapmur ve kızı Melek'i alıp Çeşme'ye tatile gidiyor. Amaç, ikiliye baş başa ortam sağlayıp birbirlerine aşık etmek. Rukiye'nin en büyük yardımcısı ise Nuri Alço olacak.

18 Temmuz 2018, Çarşamba 16:24 Son Güncelleme:
A A
Meleklerin Aşkı 3. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Yağmur aşkını ilan edecek mi?

Meleklerin Aşkı 3. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm yarın ekrana gelirken Yağmur'un hala Melek'e açılmaması Rukiye'yi farklı planlara yöneltiyor. Rukiye bir bahane bulup Yağmur ve Melek'i de alıp Çeşme'ye gidiyor. Amaç Yağmur ve Melek'i birbirine aşık etmek... Planda en büyük yardımcı ise Nuri Alço... Gazoz içip içip kendinden geçen Yağmur bakalım bu sefer aşkını ilan edebilecek mi?

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Rukiye, Yağmur'un başını beladan kurtarayım derken onu Çok daha büyük bir belanın içine sokmuştur. Yağmur'un artık Deniz'den kurtulma ihtimali neredeyse hiç yoktur. Fakat Rukiye'de çareler tükenmemektedir. Yağmur'la Melek'in baş başa olacakları bir organizasyon düzenlemiştir. Onları alıp Alaçatı'ya götürmeye karar verir. Böylece Yağmur'un Melek'e açılmasının önünde hiçbir engel kalmamıştır.

Fakat Rukiye planlarını yaparken Necmettin de boş durmamıştır. Melek için en uygun kısmeti alıp ta Alaçatı'ya götürmeye karar vermiştir. Yağmur'un artık bir rakibi vardır. Yağmur, bu rakibi ekarte etmeye çalışırken bir de Deniz'e tutulmuş işler iyice sarpa sarmıştır. Rukiye, yine durum el koyar. Fakat bu defa yöntemi kendisi değil, bu konunun uzmanı Nuri belirleyecektir.

Nuri, en çok bildiği yöntemi devreye sokmuştur. Fakat bu defa işler öyle bir arapsaçına dönmüştür ki Yağmur'un kurtulma şansı hiç yoktur. Çünkü Yağmur, Deniz'den kurtulmaya çalışırken bu kez öyle bir yanlış anlamanın içine düşmüştür ki onu bu kez Rukiye bile kurtaramayacaktır.


Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Aleyna Tilki hakkında soruşturma başlatıldı