Meleklerin Aşkı 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 3. son bölüm izle

Meleklerin Aşkı 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Meleklerin Aşkı yeni bölümde Yağmur'un annesinin kim olduğu merak edilirken Melek'e sevgisini itiraf edip etmeyeceği heyecanla bekleniyor. Nuri Alço'nun son hamlesi ise yine genç adamı ateşe atıyor.

20 Temmuz 2018, Cuma 11:06
A A

Show TV'nin romantik komedi tadındaki dizisi Meleklerin Aşkı dizisinin son bölümü dün akşam ekranlara geldi. Yağmur, Melek'e açılmayı yine bir türlü beceremezken Yonca ablası sayesinde annesine bir adım daha yaklaşıyor. Öte yandan yeni bölümde yine eğlenceli anlar yaşanacak. Enişte ortalığı birbirine katarken Nuri Alço, Melek ile Yağmur'u bir araya getirmek için daha farklı bir planı uygulamaya koyuyor. Bu işlem, Yağmur başını belaya sokuyor.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Rukiye, Yağmur'un başını beladan kurtarayım derken onu Çok daha büyük bir belanın içine sokmuştur. Yağmur'un artık Deniz'den kurtulma ihtimali nerdeyse hiç yoktur. Fakat Rukiye'de çareler tükenmemektedir. Yağmur'la Melek'in baş başa olacakları bir organizasyon düzenlemiştir. Onları alıp Alaçatı'ya götürmeye karar verir. Böylece Yağmur'un Melek'e açılmasının önünde hiçbir engel kalmamıştır.

Fakat Rukiye planlarını yaparken Necmettin de boş durmamıştır. Melek için en uygun kısmeti alıp ta Alaçatı'ya götürmeye karar vermiştir. Yağmur'un artık bir rakibi vardır. Yağmur, bu rakibi ekarte etmeye çalışırken bir de Deniz'e tutulmuş işler iyice sarpa sarmıştır. Rukiye, yine durum el koyar. Fakat bu defa yöntemi kendisi değil, bu konunun uzmanı Nuri belirleyecektir.

Nuri, en çok bildiği yöntemi devreye sokmuştur. Fakat bu defa işler öyle bir arapsaçına dönmüştür ki Yağmur'un kurtulma şansı hiç yoktur. Çünkü Yağmur, Deniz'den kurtulmaya çalışırken bu kez öyle bir yanlış anlamanın içine düşmüştür ki onu bu kez Rukiye bile kurtaramayacaktır.

MELEKLERİN AŞKI SON BÖLÜM İZLE

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.