Meleklerin Aşkı 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 6. Son bölüm izle

Meleklerin Aşkı 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Meleklerin Aşkı yeni bölümde Yağmur, Melek'i tekrar hayata döndürürken artık her şeyi itiraf edeceğini söylüyor. Fakat Melek "Ne diyeceğini biliyorum" diyerek Yağmur'u susturuyor. Bu hareket genç adamın ağırına giderken evi terk edip huzurevine dönmeye karar veriyor.

10 Ağustos 2018, Cuma 10:48
A A

Show TV'nin perşembe günlerine damga vuran dizisi Meleklerin Aşkı'nın 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Meleklerin Aşkı yeni bölümde Yağmur sevdiği kadının hayatını kurtarıyor. Her ikisi de korku dolu anlar yaşarken Yağmur, Melek'e her şeyi itiraf etme kararı alıyor. Fakat Melek, yakışıklı adamın ne diyeceğini bildiğini söyleyerek konuşmasına engel oluyor. Hayal kırıklığına uğrayan Yağmur bu olay sonrası huzurevine gitme kararı alıyor. Melek ise telaşa düşüp bir şekilde engel olmak isterken Mehtap yakın dostuna aşktan kaçmaması gerektiğini söylüyor. Öte yandan Necmettin böbrek taşı sıkıntısı çekiyor ve ortaya renkli görüntüler çıkıyor.

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Necmettin’in anadilini kaybetmesiyle birlikte Çekilmez’lerin hayatı, daha da çekilmez hale gelmiştir. Aile, bir yandan Necmettin’i iyileştirmenin yollarını ararken bir yandan da Melike’nin kıskançlık krizleriyle uğraşmaktadır. Necmettin, bu soruna acilen çözüm bulmaya çalışır. Tabi ki bulduğu yöntem, kendi başını daha da belaya sokmaktan ve Melike’nin krizlerini daha da körüklemekten başka bir işe yaramaz.

Çekilmez’ler evi, tam bir savaş alanına dönmüştür. Çünkü evde artık yeni bir savaş cephesi açılmıştır. Yağmur, bir yandan onların savaşından sağ kurtulmaya çalışırken bir yandan da Deniz’le uğraşmaktadır. Deniz’in varlığı; hem Melek’in Yağmur’dan uzaklaşmasına sebep olmakta, hem de Yağmur’un aşkını ilanına engel olmaktadır. Sercan hem Mehtap’la yakınlaşmak, hem de Yağmur’la Melek’i yakınlaştırmak için onları kendi yazlığına davet eder. Ama Deniz, orda da onları rahat bırakmaz. Yağmur, yine aşkını itiraf edememiş, yine Melek’e uzaktan bakmakla yetinmiştir. İmdadına tabi ki Rukiye yetişir. Melek ve Yağmur’la birlikte bir kamp tatili ayarlar. Ama Rukiye, kendi planını yaparken Melek ve Yağmur da boş durmamış, ona bir sürpriz hazırlamıştır. Bu sürpriz, Rukiye’yi çileden çıkarır. Çünkü kamp tatilinin davetsiz misafiri, Ekrem’den başkası değildir. Kamp tatili, Yağmur ve Melek için romantik bir organizasyon olacakken, Ekrem ve Rukiye’nin bitmek bilmeyen hırsları yüzünden mahvolur.

Rukiye, her fırsatta Ekrem’den geçmişin intikamını almaktadır. Fakat Rukiye, kantarın topuzunu kaçırmış, Ekrem yataklara düşmüştür. Yağmur ve Melek, Ekrem için yardım bulmaya gittiklerinde Yağmur, ilk defa Melek’i sonsuza kadar kaybetmenin eşiğine gelmiştir. Çünkü Yağmur’un aşkı, artık Kaf Dağı’nın ardında değil, uçurumun kenarındadır. Yağmur, elini uzatsa da Melek tutabilecek midir?

MELEKLERİN AŞKI SON BÖLÜM İZLE
SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.