Melis İşiten ile Sergen Deveci aşk yaşıyor

Şimdilerde ATV'nin 'Maraşlı' dizisinde rol alan Melis İşiten, 2019 yılında Uraz Kaygılaroğlu ile yollarını ayırmıştı. Bu evliliğinden bir kızı olan güzel oyuncu, yeni bir aşka yelken açtı. İşiten, gönlünü Sergen Deveci'ye kaptırdı.

25 Mart 2021, Perşembe 09:18 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Melis İşiten,2014 yılında nikah masasına oturduğu Uraz Kaygılaroğlu ile görüş ayrılıkları nedeniyle 2019'da sürpriz bir şekilde yollarını ayırmış, bu ayrılık çiftin hayranlarını bir hayli üzmüştü. Ada adında bir kız çocukları olan çift, boşanmalarına rağmen sık sık bir araya geliyor. Hatta bu nedenle ikilinin zaman zaman barıştığı iddia ediliyordu.

Ancak Uraz Kaygılaroğlu'nun meslektaşı Berrak Tüzünataç ile aşkını ilan etmesinden sonra, İşiten'in de gönlünü komedyen Sergen Deveci'ye kaptırdığı ortaya çıktı. Güzel oyuncu, aşkını Instagram hesabından duyurdu.


YENİ AŞKINI BÖYLE DUYURDU

YENİ AŞKINI BÖYLE DUYURDU

Ünlü oyuncu, paylaşımında Deveci'yi etiketleyerek, "Öpsen geçer, sarılsak unuturuz. Ama darılırsak kalırız öyle. Hiç darılmasak olmaz mı? Paramparça olmadan dile gelse kırılmaya yazan taraflarımız böylelikle gülüşümüzle iyi etsek birbirimizi derim ben. Yine kadehlerle doğurur sabahı, kahkahalarımızla şifalandırırız birbirimizi. Affedilir diyorum yani, öpünce diyorum geçer, yeter ki niyetimiz neşemizle sevmek olsun" ifadelerini kullandı.

DAHA ÖNCE DEVECİ'NİN PROGRAMINA KATILMIŞTI

DAHA ÖNCE DEVECİ'NİN PROGRAMINA KATILMIŞTI

Melis İşiten, sosyal medyada çektiği videolar ile ünlenen Sergen Deveci'nin Youtube kanalından yayınlanan 'Sergen Deveci ile Daniska Show' programına katılmıştı.


SERGEN DEVECİ KİMDİR?

SERGEN DEVECİ KİMDİR?

Sergen Deveci, 2 Ekim 1991 tarihinde İzmit’te dünyaya geldi. Oyunculuğa olan ilgisi nedeniyle Kocaeli Şehir Tiyatrosu’nda eğitim aldı. Sosyal medya mecralarında tanınan isimler arasında yer alan Deveci, skeçleri ile dikkat çekmişti.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 5 dakikada dünyadan magazin (25 Mart 2021)