Melis Sayım'dan Tuncay Şanlı’ya ihanet suçlaması

Eski sevgilisi Tuncay Şanlı’ya evlilik dışı dünyaya getirdiği oğlu için nafaka davası açan Melis Sayım, futbolcuyu, arkadaşının eşiyle ilişki yaşamakla suçladı. İlişkisini ihaneti öğrendikten sonra bitirdiğini iddia eden Melis Sayım’a Tuncay Şanlı’nın yanıtı sert oldu; "Ortak çocuk üzerinden yaşam standardını yükseltmeye çalışıyor."

18 Eylül 2018, Salı 15:09 Son Güncelleme: 18 Eylül 2018, Salı 15:36
A A

Fenerbahçeli eski futbolcu Tuncay Şanlı ile birlikteliğinden Ömer adını verdiği bir erkek çocuk dünyaya getiren Melis Sayım, geçen Temmuz ayında Anadolu Aile Mahkemesi’nde aylık 20 bin TL talepli nafaka davası açtı. Melis Sayım, Tuncay Şanlı’yı babalık görevlerini yerine getirmemek ve oğlunun ihtiyaçlarını karşılamamakla suçladı.

TUNCAY ŞANLI: BABALIK ONURUMA HAKARET

Davaya avukatı Cihad Öztürk aracılığıyla cevap dilekçesi veren Tuncay Şanlı, Melis Sayım’ın iddialarının babalık onuruna hakaret ve kişilik haklarına saldırı olduğunu iddia etti. Tuncay Şanlı geçtiğimiz yıl Eylül ayında ayrıldığı Melis Sayım’ın kendisine "Kürtaj yaptırırsam doktorum bir daha çocuğumuzun olmayacağını söyledi. Senden baba olarak maddi manevi beklentim yoktur" dediğini ileri sürdü. 

'DOĞUM VE SÜNNET PARASINI ÖDEDİM'

Maddi manevi olarak üzerine düşen görevi yerine getirdiğini savunan Tuncay Şanlı, doğumun hemen ardından oğlunu nüfusuna aldığını vurguladı. Ayrıca bebek arabası, ana kucağı, oto koltuğu ve bir baza aldığını anlatan Şanlı, Melis Sayım’ın 3 bin TL’lik doğum masrafı ile oğlunun 3 bin TL tutan sünnet ücretini ödediğini belirtti. Tuncay Şanlı, oğluna özel sağlık sigortası yaptırdığına da dikkat çekti.

'100 BİN TL KİRA GELİRİM YOK'

Çocuğunun ihtiyaçlarını karşılamaktan kaçacak bir baba olmadığını belirten Tuncay Şanlı, iddia edildiği gibi 100 bin TL kira geliri olmadığını, Beykoz'daki evini Beşiktaşlı bir furbolcuya kiraya verdiğini, 12 bin dolar kira geliri olduğunu, kendisinin de 13 bin 5OO TL'ye kirada oturduğunu kaydetti. Sakarya'da ortağı olduğu otelin üzerinde ise 11 milyon 500 bin TL tutarında ipotek bulunduğunu ifade etti.

'YAŞAM STANDARDINI YÜKSELTMEYE ÇALIŞIYOR'

Tuncay Şanlı, eski sevgilisinin, ortak çocuk üzerinden yaşam standardını yükseltmeye çalışmakla suçlayarak; eski sevgilisinin kira getiren bir evi Berlin ve İstanbul'da da iş yerleri olduğunu sözlerine ekledi.

MELİS SAYIM: ARKADAŞININ EŞİYLE BENİ ALDATTI

Melis Sayım, eski sevgilisinin iddialarına avukatı Gözde Dolan Erzurumlu aracılığıyla verdiği yanıtta Tuncay Şanlı'nın kendisini evli bir arkadaşının eşiyle aldattığını öne sürdü. İhanetten haberdar olunca ayrılık kararı aldığını iddia eden Melis Sayım, 2 aylık hamile olduğu dönemde Tuncay Şanlı'nın kendisine "Doğurursan ben yokum" şeklinde mesaj attığını ifade etti.

Melis Sayım, "Tuncay Şanlı'nın bir evden 12 bin dolar kira getirisi var. Bir yıllık kredi kartı harcamalarının istenilmesi durumunda çok ciddi harcamaları olduğu görülecektir. 13 bin 500 TL'ye çok odalı bir evde kiracı olarak tek başına oturmaktadır. Bana ve oğluma ise iki oda bir salon evin yeteceğini söylemektedir." dedi. Melis Sayım, Berlin'de iş yeri olduğunu yalanlayarak sadece 800 TL kira geliri olan bir evi olduğunu belirtti.

DOĞUMA 4 GÜN KALA İHANET ORTAYA ÇIKMIŞTI

Tuncay Şanlı, oğlunun doğumuna 4 gün kala Seyhan Şaşko ile el ele görüntülenmişti. Hamileliğinin son döneminde zor günler yaşayan Melis Sayım, 4 Haziran günü Ömer adını verdiği oğlunu dünyaya getirmişti. Tuncay Şanlı, doğumun hemen ardında oğlunu nüfusuna geçirmişti. Melis Sayım ise Tuncay Şanlı'ya 18 Temmuz günü nafaka davası açmıştı.


Haberin fotoğrafları için tıklayınSeyhan Şaşko ile görüntülenen Tuncay Şanlı, 9 aylık hamile olan sevgilisi Melis Sayım'ı aldattı

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.