Melisa Döngel: Kapatın kameraları!

Melisa Döngel, Nisan 2021'de "Sevgili olarak benim vaktim var ama bana vakit ayıran yok. Herkesin sevgilisi var, benim yok. Boşum. Flörtüm de yok şaşırıyorum" açıklamasını yapmıştı. Şimdilerde rol aldığı 'Aşk Mantık İntikam' dizisi ile adından söz ettiren Melisa Döngel, Etiler'de bir erkek arkadaşı ile görüntülendi. 22 yaşındaki güzel, "Beyefendi sevgiliniz mi?" sorusunu bakın nasıl cevapladı...

17 Ekim 2021, Pazar 08:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

22 yaşındaki güzel, bu sözlerinden bir hafta sonra iş insanı Deniz Şahin ile aşk yaşamaya başlamıştı. Yazı beraber geçiren sevgililerin ayrıldığı iddia edilmişti.

Bebek’te arkadaşlarıyla kahvaltı yapan ve mekan çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Döngel, hakkında çıkan 'ayrılık' dedikodularını doğrulamıştı.


Ünlü oyuncu, "Her ilişki gibi toksik bir hale geldi. Ayrılmamız gerekti. Ama arkadaşlığımız baki" ifadelerini kullandı.

Toksin: Canlı organizmalarda görülen zehir. Dilimize İngilizce'den geçen toksik: Zehirli, zararlı madde.


Deniz Şahin'le ilişkisine geçtiğimiz ay nokta koyan Melisa Döngel, önceki gece bir erkek arkadaşı ile Etiler'de bir mekandan çıkarken objektiflere takıldı.


Güzel oyuncu, basın mensuplarının "Beyefendi sevgiliniz mi? Mekan içerisinde oldukça samimi olduğunuz görüldü. Neler söyleyeceksiniz?" sorusuna yanıt verdi.

'İNSANLARIN ARKADAŞLARI OLAMAZ MI?'

'İNSANLARIN ARKADAŞLARI OLAMAZ MI?'

Melisa Döngel, "Sevgilim olsa söylerim, sizin de haberiniz olur. İnsanların arkadaşları olamaz mı? Kapatın kameraları" diyerek, tepkisini dile getirdi.


Bir dönem adı Ekin Koç ve Şeyma Subaşı'nın eski sevgilisi Guido Senia ile aşk dedikodularına karışan Melisa Döngel, mayıs ayında Instagram'da paylaştığı fotoğraf ile iş insanı Deniz Şahin'le birliktelik yaşadığını duyurmuştu. Ancak ikilinin mutluluğu kısa sürdü.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Berrak Tüzünataç aşkını ilan etti! Romantik paylaşım