Melisa Şenolsun, yakışıklı oyuncuları neden takipten çıkardı?

Umut Evirgen'le yaklaşık 2 aydır aşk yaşayan Melisa Şenolsun, geçen günlerde sosyal medya hesabından birçok yakışıklı oyuncuyu takipten çıkarmıştı. Şenolsun ve Umut Evirgen çifti, önceki gün Yeniköy’de bulunan bir restoran çıkışı görüntülendi. Şenolsun'a yaptığı bu hamle soruldu.

24 Eylül 2020, Perşembe 10:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Tuba Büyüküstün'le 3 yıllık ilişkisi sona eren işletmeci Umut Evirgen ile bir aydır aşk yaşayan Melisa Şenolsun, önceki akşam Yeniköy'de objektiflere yansıdı.


Aile yemeği yedikleri anlaşılan çifte, Umut Evirgen’in sevgilisi Melisa Şenolsun’un sosyal medyada takip ettiği birçok yakışıklı oyuncuyu takip ettirmeyi bıraktırdığı soruldu.


Evirgen- Şenolsun çifti, iddialarına sessiz kalmayı tercih etti. Geçtiğimiz haftalarda 23 yaşındaki güzel, lnstagram hesabından Kerem Bürsin ve Burak Deniz'i takibi bırakmıştı. Hatta Şenolsun, diğer meslektaşı Metin Akdülger'i de önce takipten çıkarıp sonra geri almıştı. Melisa'nın sosyal medya hamlesi, "Umut kıskanmıştır" yorumlarının yapılmasına neden olmuştu.
Melisa'nın sosyal medya hamlesi, "Umut kıskanmıştır" yorumlarının yapılmasına neden olmuştu. İlişkilerini sosyal medya paylaşımlarıyla duyuran Umut Evirgen ile Melisa Şenolsun, ilk kez Nişantaşı'nda el ele görüntülenmişti.

Umut Ünver


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ece Sükan ve Uğur Güven aşkı bitti, dostluk başladı