Melisa Sözen: Harun'la böyle mutluyuz

Oyuncu Melisa Sözen, önceki gün Cihangir'de görüntülendi. Arkadaşıyla alışverişe çıktığını söyleyen Sözen, ayaküstü muhabirlerin sorularını yanıtladı. Uzun yıllardır Mor ve Ötesi grubunun solisti Harun Tekin ile aşk yaşayan Melisa Sözen, evlilik sorusuna yanıt verdi.

09 Şubat 2021, Salı 08:33 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Son olarak 'Kırmızı Oda' dizisindeki 'Alya' performansıyla adından söz ettiren Melisa Sözen, Cihangir'de objektiflere yansıdı.

Kırmızı Oda açıklaması

Kırmızı Oda açıklaması

Arkadaşıyla market alışverişine çıktığını söyleyen oyuncu, 'Kırmızı Oda' dizisindeki başarısı hatırlatılınca, "Benim için çok güzeldi. Dizinin kendisini çok seviyordum, hem çok sevdiğim arkadaşlarımla birlikte çalıştığım için ayrıca kıymetliydi. 12 bölümün sonunda veda ettim" dedi.

Son dönemde yapılan dizilerin içerisinde farklı olduğu söylenmesine Sözen, "Güzel yanlarından bir tanesi sürekli kendisini yenileyen bir iş. Dizi içerisinde bir sürü hikaye var. Dolayısıyla dinamik tutuyor seyirciyi... Farklı hikayeler izliyoruz" diye konuştu.

"Televizyon izleyecek vaktim olmuyor" diyen Sözen, "Yeni yeni televizyonda neler var diye bakıyorum. Çok güzel projeler gördüm. Bu senenin en güzel yanı hemen hemen her kanalda kadınların ön planda olduğu, kadın hikayelerini izlediğimiz ve çok iyi oyunculuklar izlediğimiz bir yıl. O açıdan çok mutluyum" dedi.

Yurt dışında yaşama hayali olduğu iddialarına yanıt veren güzel oyuncu, "Öyle bir hayal değil. Ben zaten aynı zamanda Fransa'da da çalışıyordum. koronavirüs olduğu için şu an Türkiye'deyim, Fransa'ya gidemiyorum. Pandemi sonrasında tekrardan gündeme gelecek" şeklinde konuştu.


'O anlamda beni sonsuz destekledi'

'O anlamda beni sonsuz destekledi'

"Harun Tekin olmasa bazı şeyleri başaramazdım" açıklamalarına Sözen, "Başlık çıkacak bir şey değildi. Onun desteği ve bana olan inancı, insan yanındaki kişiyle birlikte daha da gelişir, özgürleşir, kendine inanır anlamında söyledim. O anlamda beni sonsuz destekledi. Dolayısıyla hayalini kurduğun her şeyi yaparken yanımda Harun gibi bir güç vardı. Onun altını çizmek istedim aslında" dedi. 


Evlilik sorusuna da oyuncu, "Biz bayadır birlikteyiz, böyle de çok mutluyuz. Onun için şu an gündemimizde böyle bir şey yok" açıklamasını yaptı.

Yedi yıldır birlikte olan Melisa Sözen- Harun Tekin çifti ilişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih ediyor. İkili birlikte çekilen karelerini zaman zaman sosyal medya hesaplarından paylaşıyor.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Farah Zeynep Abdullah: Hastalık işte geliyor