'Melo'nun kafasına silah dayadılar' iddiası!

Roberto Mancini'nin çalıştırdığı Inter'e imza atan Felipe Melo'nun, yaşadığı korkunç bir olay nedeniyle Galatasaray'dan ayrılma kararı aldığı öne sürüldü

02 Eylül 2015, Çarşamba 11:16
A A
'Melo'nun kafasına silah dayadılar' iddiası!

Galatasaray taraftarları, Felipe Melo'nun Inter'e satılmasının şokunu yaşarken, Brezilyalı yıldızın ayrılışı hakkında şok bir iddia ortaya atıldı.  

Takvim Gazetesi'nde yer alan habere göre; Mayıs ayında Alkent'teki evinden eşi ve çocukları ile çıkan yıldız oyuncunun arabasını Beşiktaşlı bir taraftarın durdurduğu ve aynı kişi tarafından Melo'nun kafasına silah dayandığı ortaya çıktı. Olay sonrası Melo'nun hemen Abdürrahim Albayrak'ı aradığı tecrübeli yöneticinin de hemen Melo'nun yanına gittiği ifade edildi.

Eşi ve çocuklarının gözü önünde kafasına silah dayanan ve tehdit edilen Melo'nun o günden itibaren Galatasaray'dan ayrılmayı kafasına koyduğu belirtildi. Melo'nun kafasına silah dayayan taraftarın Şubat 2014'te yıldız futbolcunun Beşiktaş tribünlerine yaptığı hareketi hatırlattığı ve "Bir daha böyle bir şey yaparsan sonu kötü olur" diye tehdit edip kaçtığı ortaya çıktı.

MELO OLAYDAN SONRA INTER İLE TEMASA GEÇTİ

Olaydan emniyetin haberdar olduğu belirtilirken konunun büyütülmemesi için Melo'nun Beşiktaş taraftarından şikayetçi olmadığı öğrenildi. Ancak bu olaydan etkilenen Melo'nun eşi ve çocuklarına "Bir an önce gitmeliyiz" dediği ve yıldız oyuncunun o günden itibaren İnter ile temasa geçtiği öğrenildi. Yeni seçilen Galatasaray Yönetimi'nin Melo'yu bir türlü ikna edemediği ve yaşanan bu olayın daha da büyümemesi için Melo'nun gitmesine sıcak baktıkları ifade edildi.

2014'TEKİ DERBİ MAÇ MİLAT OLDU

Melo ile Beşiktaş arasındaki gerilim 2014'ün Şubat ayındaki derbi maçta başladı. Maçta gol atan Sambacı, Beşiktaş taraftarlarına dönerek kol haraketi yaptı. Bunun üzerine siyah-beyazlı taraftarlar, Melo'yu kara deftere yazdı. Her fırsatta tepkilerini dile getiren fanatikler, sonunda onu tehdit ettiler.
 

Sıradaki haber yükleniyor...